• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Svítí kontrolka červený klíč / red key / výměna mikrospínače na klice dveří

Čaute panové. Nemáte prosím niekto na predaj dve tie tlačítka do klik na keyless?
Myslím že to je GV8C-58-4BX.
Ďakujem
 
Zdravíčko všem. Protože se mi opět nahromadilo několik dotazů ohledně spinacu do klik, tak jsem objednal cca 12 kousku. Až je budu mit a budu vedet cenu (nevim nikdy , jak to bude s clem dopravou a DPH) tak napisu klasicky inzerat tady do Bazaru a napisu to i sem...
 
Tak mam spatnou zpravu pro čekatele na mikrospinace co jsem sliboval..... Po 14 dnech , kdy mi psali, že mají dočasně Out of Stock, tak mi posiaji zpet penize. Tak zkusim treba zase za mesic....
 
Zdravím, GH 2009 combi, keyless,
tlačítkem na zadních dveřích od kufru (mikrospínač, stejný jako v předních klikách) auto zamknu, ale tímto stejným tlačítkem však auto neodemknu.
Je to chyba nebo se takto tlačítko na dveřích od kufru chová, že pouze zamkne?
Tlačítkama v předních klikách zamknu i odemknu.
Svití trvale kontrolka červeného klíče, auto lze nastartovat.
Díky za info.
 
Gh tlačítkem na kufru jen otvírá kufr, nic nezamyka. Zamykají tlačítka na předních dveřích
 
GH Combi s keylees má na kufrových dveřích dvě tlačítka.
Nemyslím klasické tlačítko na otvírání kufru, které je uprostřed kufrových dveří.
Proto jsem i psal, že se jedná o mikrospínač, stejný jako v předních klikách.
Takže řeším mikrospínač, stejný jako v předních klikách, který je na pravé straně kufrových dveří. Zamyká mě celé auto, ale již neodemyká.
Chci jen vedět, jestli toto tlačítko má i odemykat.
Jako myslím si že má i odemykat celé auto, ale raději, kdyby mě to někdo potvrdil.
 
Na prednich klikach se dvere oteviraji chycenim za kliku...mikrospinacem jen zamykas....stejne tak funguje zadni..mikrospinac jen zamyka...odemyka velky spinac uprostred...nebo alespon tak to mam ja...
 
Máš pravdu, mikrospinače pouze zamykají.
Zmátlo mě to, že ikdyž je zamčeno, tak po zmáčknutí mikrospínače na klice, se ozve zvuk zámků a myslel jsem, že se otevřely. No neotevřely🙈
Díky za info.
Počkám až mi dorazí diagnostika. Snad pak zjistím, proč mi svítí trvale ta kontrolka červeného klíče.
 
a nastartovat to jde ? a co baterka v klici ? neni stara ? me treba blbne kontakt na baterce v klici a obcas se mi rozviti taky
 
Ano, nastartovat normálně jde. Jen po sešlápnutí spojky svítí červeně ta kontrolka klíče i start tlačítko.
Baterku v klíči jsem dal novou.
 
Tak problém s červeným klíčkem vyřešen.
Problém byl ve chvilkovém poklesu napětí autobaterie (auto na podzim delší dobu stálo) a chtělo to jen vymazat tuto chybu.
Po vymazání chyby se už problém neobjevil, test baterie OK.
Koupil jsem si tuto bluetooth disgnostiku a Forscan ukázal právě chybu poklesu napětí.
Ještě mě to ukazuje chybu sirény alarmu, ale ta je manuálně odpojena. Občas problikává kontrolka otevřených dveří a spouští se alarm.
Škoda, že ta kontrolka na přístrojovce neukazuje o které dveře se jedná. Zkusím vyčistit zámek kufrových dveří.
Umí Forscan nebo nějaká jiná aplikace zobrazit, ktreré dveře jsou právě otevřeny?
 
Back
Top