• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

donedávna netušil kolik variací Papáčka existuje
Rare cask je zatím stále dost raritní, už jsem měl několikrát slíbenou láhev, ale nikdy se mi nepoštěstilo. Desetiletý mě nijak nenadchnul oproti klasickému a cena je víc než dvojnásobná. Sherry ani zkoušet nebudu :) Takže jak říkáš = doma taky klasický :)
 
20190428_095943-1.jpg
Vzpominka na 4 roky stary vylet do Irska. Jen jsem si nevsimnul plamenu na tube a oktanoveho cisla. Irska whiskey, nakourena a v sudove sile.
Doporucuji davkovat do pulnoci a jezdit az po obede.
 
GS OLD range MALA.jpg
Na (auto) legendy jsem se nedostal, tak zkusím tyhle legendy. Začínáme o sebe pečovat, Mazdě jsem začal dopřávat OMV 100 MaxMotion a sobě skotskou historii.
 
pán je fajnšmekr ;) K vizourům je třeba se propít, ale nějak mi to nejde. Pořád z toho cítím nemocnici a nemůžu se toho zbavit :-( ale zkouším to občas, jestli se to nezměnilo :-( rumy mi taky kdysi nic neříkaly....
 
No hlavne pan nerad micha :D To my rumari mame radi když se to micha s jinými rumy :)
 
Moje prvni whiska mi pripadala jako petrolej. Nastesti to je uz davno.
A nekdy ji micham...s par kapkami vody.
 
Pánové takový Dornfelder v pozdním sběru, pěkně suchý a k tomu výborný sýr a domácí klobásy A dráha polovička raději Palava, v pozdním sběru či výběru z hroznů, polosuché někdy polosladké
 
Tak dneska jsem si v globusu vsimnul rumu s ceskym nazvem a v akci za 220 korun tak jsem koupil. No musim rict ze za ty peníze to není vůbec spatne.

legionar.jpg
 
Rare cask je zatím stále dost raritní, už jsem měl několikrát slíbenou láhev, ale nikdy se mi nepoštěstilo. Desetiletý mě nijak nenadchnul oproti klasickému a cena je víc než dvojnásobná. Sherry ani zkoušet nebudu :) Takže jak říkáš = doma taky klasický :)

Ahoj, sháníš je Papa RareCask? Mám láhev navíc :cool:

received_781557335618215.jpeg
 
Tak to tedy musím reagovat svým podobným nákupem z Alsaska a od Bodamského jezera ze září. Dosud jsem se k tomu nějak nemohl dostat, tak toto je ten správný impuls :)
Alsaský úlovek.jpg
 
hmmmm, Alsasko je moje oblíbená oblast pro dobrá vína. A s tvým výběrem bych si dost rozuměl :) Ostatně tento víkend jsme Alsaských ryzliků a tramínů ve Zlíně nemálo přechutnali.. :)
 
No s ženou jsme prošli 14 sklepů A toto jsme si přivezli. Osobně preferuji moravská vína.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
 
Tak mě ta Alsaská vínečka ještě stále napínají, zatím jsem to vzal s mojí polovičkou odleva a spokojenost. Samozřejmě některá vínka jsem ochutnal tam, ale zase tak moc to nešlo, když jsme objížděli vinařské vesničky autem. Už tak jsem zacvakal dodatečně odsud pokutu za překročení osmdesátky o 7 km/h. Ale k tomu něco víc napíšu ve vláknu Fotky a zážitky z cest.

Jinak @sedvo určitě nic proti moravským vínům, naopak, za rok jich nepochybně vypiju víc než zahraničních a mám tam oblíbená vinařství. Ale je občas dobré si je porovnat s výbornými cizími, nemluvě o renomovaných oblastech.
 
Poslední úprava moderátorem:
Ale jo, mám rád AUSTRALII a JAR, kalifornská jsou také výborná a Chile také jde, Itálie a Německo má také něco do sebe. Za svůj život jsem vypil několik tisíc litrů vína a měl jsem se chystat na degustační zkoušky, ale nějak se to potento.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
 
Back
Top