• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Větší schránka nahrazující CD přehrávač

Žáden mikrofon! Ty dva otvory jsou pro speciální nástroje (takové plechové packy) na odjištění a vytažení toho CD. Je to stejný princip, jako když se vytahuje vestavěné rádio. Mimo jiné žáden materiál nepotřebovali. Jen vytáhli CD, odpojili ho od konektoru, vytáhli původní dvoupatrový kastlík na CD s přihrádkou dole a zacvakli tam nový větší kastlík- přihrádku. Toď celá věda.
ok, diky :)
 
@Sikyl Ahoj Luďku, dořešils nějak ti lištičku na zavěšení CD mechaniky ? Taky mi ta věc leze krkem, že bere místo na věci, půjde po žních k Turkovi....
 
@Sikyl Ahoj Luďku, dořešils nějak ti lištičku na zavěšení CD mechaniky ? Taky mi ta věc leze krkem, že bere místo na věci, půjde po žních k Turkovi....
Ahoj Víťo, trochu úsměvná story. 3 měsíce jsem v jednom pražském servise čekal na spodní díl přístrojové desky pod ovládáním klimatizace (verze bez CD), který je dole delší až k většímu kastlíku a není na něm ta zubatá liště a zakryje to cca 5 cm díru nahoru, která je vidět jen zespodu. Když jsem do servisu přijel, zapůjčili mi za ranec náhradní auto, jelikož jsem v servise nemohl být v rámci covid-19. Když jsem pro auto přijel, tak mě málem omylo. Vyměnili mi Mazdou poškozené díly (z předchozí akce "navigace") a dali nový "větší" kastlík pro verzi bez CD- pro USA atd. Odmítl jsem ho zaplatit s tím, že jsem chtěl tu lištu a ne nový kastlík, který jsem už měl z Kolína a kterému nic nebylo. Jelikož se jim to nechtělo rozebírat, tak mi tam nechali ten nový. Už jsem si na to zvykl. Jediné co jsem dodělal, tak ambientní osvětlení tohoto kastlíku, jelikož jsem po tmě do něj vůbec neviděl. Vcelku jednoduché řešení.
 
Ahoj kluci. Taky přemýšlím o té větší přihrádce...Kde se dá ten kastlík objednat? Když se dívám na ty fotky...nešlo by fakt ty zuby odříznout a zaaranžovat to třeba nějakou karbonovou folií?
 
Ahoj kluci. Taky přemýšlím o té větší přihrádce...Kde se dá ten kastlík objednat? Když se dívám na ty fotky...nešlo by fakt ty zuby odříznout a zaaranžovat to třeba nějakou karbonovou folií?
Objedná Ti to servis Mazdy. Odříznout to můžeš, ale proč? Bude pak vidět do té cca 2-3 cm mezery! Třeba po Tobě bude chtít nový majitel CD zpět? Shora to nevidíš. Měli mi dovézt i ten díl "bez zubů", ale dovezli opět kastlík :). Už jsem to dál neřešil. 2.500,-Kč zůstalo doma :).

Teď se dívám, že Ty máš ještě přístrojovou desku před faceliftem se zásuvkou. Musel by jsi obětovat nejen CD mechaniku, ale i zásuvku. Je otázkou, zda by Ti to tam pasovalo?
 
Ahoj všem,
rád bych věděl, jestli a jak by se dal odmontovat CD měnič zpod ovládacího panelu klimatizace - viz obrázek.
Mám rv2019 a v nich to ještě bylo...ale v rv2023 už to nevidím.
Je mi jasné, že bych (asi) následně potřeboval i nový plast toho prostoru.
Díky za tipy

1707662689024.png
 
To jsem kdysi řešil u M3 a pak se na to vykašlal. To dodání jiných plastů vyšlo na cca 6 tisíc a nikdo tehdy nevěděl co všechno je třeba. Řešeno v rámci US verze která tam to CD nemá. Podobné to bude asi i na M6. Jsem zvědav co se dozvíš.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top