• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Volba velikosti kol vs. dynamika a spotřeba

Pokud vím, tak je to jen speciální lakování ke speciální edici, jinak jsou stejné. Ale možná, že si to myslím špatně...
Ano, tato černě lakovaná kola 9965-50-7590 byla už v různých edicích a jsou tvarově stejná jako 9965-48-7590 a 9965-49-7590.
 
Ok super díky za info ? nechám je na léto a na zimu uvidím co pořídím. Prezouvat se mi to asi nechce kvůli poškrábání i když předpokládám že by se to nemělo už dít ty stroje by na to měli být dělané ať neničí kola
 
Tahle Homura v šedé s vinovym interiérem je můj sen. Bohužel milion za auto prostě nedám.

Mazda 3 BN
 
Tahle Homura v šedé s vinovym interiérem je můj sen. Bohužel milion za auto prostě nedám.

Mazda 3 BN
Člověče já viděl v té šedé Mazdu 6 na salonu v Příbrami a vůbec se mi nelíbila, vypadala jak nástřikaná základovkou ?
 
Naživo jsem ji neviděl, ale taková Octavia RS nebo Stinger má tu šedou úžasnou. Čistě z videí je ale tahle kombinace top.

Mazda 3 BN
 
Back
Top