• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

chlapi máte nějaký tip na značku LED žárovek která je dobrá!
potřebuji vyměnit na RZ a couvačku.
blinkry a zbytek jste nechali originál? jak je složitá výměna?
dik za rady a tipy
Ohledně LEDek je tu výborně informovaný mistr @Natural :)

A co se týče bilnkrů - vyměnit to lze, krátce řečeno nejjednodušší řešení je zapojit před led blinkry správný odpor a vše funguje super, viz krásná šestka pana @Vitus :)
 
oLEDkovat rovnou i interiér ;), kontaktuj guruledmága @Natural , zítra bude makat v garážích XXXLutz :D . Mě CX-3 oLEDkoval ještě dřív než jsem jí stihnul přihlásit, tohoto mistra doporučuju !!!
 
Díky za označení kluci ;) Jsem moc rád a velice mě těší spokojenost všech.

@marus71 píšu SZ a nějak se domluvíme ;) Jezdím za @Doris do Havířova a příští víkend tam mám zrovna cestu :)
 
to se nám rýsuje další oledkovaná mazdička v režii mistra @Natrural ;) , toho ani vzdálenost neodradí :D
 
tak mi dorazil LED pásek původně plánovaný do kufru, ale není to přesně to co jsem chtěl :(. Do kaslíku je ale úplně super;) , takže do kufru objednávám něco jiného :rolleyes:CIMG3496.JPG CIMG3499.JPG CIMG3504.JPG CIMG3506.JPG
 
Ahoj, v patek oledkovana CX-3 od LEDkovace Natural, timto dekuji za vse a i popovidani o mazdach stalo za to.
 
Tak konečne môžem skonštatovať, že úloha číslo 1, a síce oledkovať našu novú krásnu CX3 je splnená! No a v prvom rade sa musím veľmi pekne poďakovať majstrovi LED guru @Natural -ovi. Neskutočná spolupráca prebehla na medzinárodnej úrovni (CZ-SK) a veľmi ma teší, že som ho, síce iba cez web MK spoznal a verím, že aj Vy ostatný mazďáci budete nápomocní a ústretoví tak, ako on.

27183610630_b863b7cc4d_o.jpg

27183616980_175482b5f9_o.jpg

26852901723_47c281eebe_o.jpg
 
Mám prostě smůlu, jedna LEDka nejde... Svítí jen po obvodě a prostředek ne...
 
Kontakty jsou roztáhlé a přiléhají v patici? Pokud je vše jak má být, tak už neobjednávej a dám ti prověřené co mám já ;) Každopádně pokud si objednával z toho odkazu, co jsem ti dával, tak máš prvenství, páč z desítek LED zatím všechny byly funkční o_O
 
Zdarec, tak o takový prvenství jsem zrovna nestál :D kontakty sedí, když se trošku ohřála přestala svítit nahoře a svítí jen ty tři kolem... Vracím zpět origo a když se potkáme vezmu od tebe. Teď mám alespoň jednu náhradní :D
 
Kontakty jsou roztáhlé a přiléhají v patici? Pokud je vše jak má být, tak už neobjednávej a dám ti prověřené co mám já ;) Každopádně pokud si objednával z toho odkazu, co jsem ti dával, tak máš prvenství, páč ze stovek LED zatím všechny byly funkční o_O
Mohl bych tě pěkně poprosit zase o funkční/ověřený odkaz na LEDky z interiéru a RZ? Už dvě mi v interiéru přestaly svítit, tak zase koupim zásobičku.
 
Back
Top