• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Ztracený adaptér bezpečnostního šroubu

mymazda

nový člen
4
Dobry den, chcem sa opytat technicku otazku. Pri vymene predneho blatnika na modeli CX-5, je nutne dat dole aj koleso? Zmizol mi adapter na bezpecnostne sroby na koleso po navsteve servisu.
 
Ahoj. Při výměně blatníku není potřeba dát kolo dolů,ale je tam potom hodně málo místa na práci.
 
Ahoj. Při výměně blatníku není potřeba dát kolo dolů,ale je tam potom hodně málo místa na práci.
Vdaka za odpoved, neviem si vysvetlit, kde sa mi stratil ten adapter, nechcem krivo obvinit servis, len mi napadlo, ci mi to nemohli stratit oni pri vymene blatnika
 
Já jsem moc nepochopil dotaz. Blatník se dá sundat bez sundání kola,ale je pohodlnější si sundat kolo,protože vznikne víc pracovního místa. Takže v servise nejspíš kolo sundávali.
 
Já jsem moc nepochopil dotaz. Blatník se dá sundat bez sundání kola,ale je pohodlnější si sundat kolo,protože vznikne víc pracovního místa. Takže v servise nejspíš kolo sundávali.

Dakujem este raz za odpoved, aj ked som sa vyjadril nejasne. Auto bolo v servise pre poistnu udalost a jeden z ukonov bolo vymena predneho blatnika. Ked som dostal auto naspat zo servisu, chcel som si vymenit kolesa za zimne. A zistil som, ze adapter na bezepecnostne sroby nie je tam, kde som ho zvykol mat a neviem ho vobec najst.
 
Záleží na tom, jaká doba uplynula od opravy. Třeba jim tam ten "ořech" leží, protože ho zapomněli vrátit na místo. Opravář věděl, kde ho má hledat? Zkoušel jsi se zeptat v servise?
 
Záleží na tom, jaká doba uplynula od opravy. Třeba jim tam ten "ořech" leží, protože ho zapomněli vrátit na místo. Opravář věděl, kde ho má hledat? Zkoušel jsi se zeptat v servise?
Este som nestihol volat do servisu, zistil som to az vcera. Orech bol v kufri pri lepiacej sade, ale nik ma nekontaktoval pocas toho ako bolo auto v servise. V pondelok urcite zavolam, ale pochybujem, ze by sa im tam len tak povaloval. Je to cca 2 tyzdne.
 
Na druhou stranu nevěřím, že by ho někdo ukradl. Servisy mívají univerzál, nebo si pomohou jinak. V nejhorším případě, podle kódu na kartičce ke šroubům, by měl jít objednat náhradní "ořech". Nevím ale, jestli nebude levnější koupit novou sadu.
 
Back
Top