• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný ASPEKTA Trading - Plzeň

Zkušenost se servisem ASPEKTA Trading Plzeň mám


  • Celkem voličů
    12
Údajně nemají volný servis, protože všichni chtějí přezouvat na zimní. Mně by teda v autorizovaném servisu pokud mi to nedají vyloženě zadarmo jako benefit přezouvat nikdy nenapadlo.

Někde jsem četl, že podle směrnice/nařízení EU (restriktivní opatření na trhu) by servis jinde a snad i olej povolit měli. Otázka jak dalece se mám bát toho, že mi pak odmítnou uznat problém s motorem, který se vysype další rok a začnou to házet právě na ten olej. To už by pak asi šlo do znaleckých posudků a docela se prodražilo. Nechci to ale zase brát vyloženě od nejextrémnějších případů.
 
Pneu si můžeš přezouvat kde chceš, ale lidi si to nechávají často dělat u autorizáků. Mají tam i uskladněné gumy a jezdí tam pravidelně na zimní/jarní prohlídky.

Olej si taky můžeš nechat nalít do svého auta jaký chceš, ale i když jim přineseš origo zabalený olej, oni nemůžou potvrdit co v tom opravdu je. Bohužel po kauzách s padělanýma olejema jsou opatrný a prostě pokud jako zákazník nechceš olej od nich (mimochodem používají Mazda original Oil Supra 0w20), tak si dones co chceš s rizikem, o kterém víš. V případě reklamace je pak potřeba od tvého prodejce oleje získat kompletní cestu oleje, přes všechny dodavatele až k výrobci a musí dodat nějaký dokumenty - suma sumárum, dle mého tohle nikdy nezískáš a tím pádem jsi v reklamaci propadající protože nedoložíš, že olej splňoval požadavky a specifikaci. Ale jak říkáš, tohle je extrém. Každopádně kvůli pár stovkám nehodlám toto řešit.
 
No, ono když si k tomu připočteš tu roční prohlídku karoserie, která teď už je povinná, tak tě to vyjde cca na stejno... Až budu doma, tak mrknu na fakturu
 
Po mě je nechtěly, máme tam dobré vztahy ;) jezdím tam i na záruční opravy (zrcátka, klima apod.)
 
Díky. No jak to tak vidím zkusím Aspektu a tady tuhle Prahu, s tím že si udělám přinejhorším (přinejlepším) výlet. Ozvu se raději ty 2 měs. předem a budu čekat zázraky :).
 
Tak mám momentálně auto v Aspektě, podařilo se mi je konečně uhnat na odstranění rzi zadních sedáků na záruku, nechávám si doinstaovat AA/CP modul a pár dalších věcí... tak zítra dám vědět ohledně ceny v Aspektě za AA/CP :)
 
V lednu jsem byl na svolávačce ohledně airbagů.Bylo to sice zdarma,ale......Slečna/nebo paní/co zakázku sepisovala/3 údaje-jméno,SPZ,VIN/ trvalo 35 min./asi novicka/auto bylo opravené za asi půl hodiny.Dalších 30 min.jsem čekal,než mi auto paní vydala.Byl jse tam na servis sám.Udělejte si obrázek sami
 
Chceš říct, že jsi měl ze začátku celých 35 minut na to, aby jsi jí přihodil nějaký bakšiš; a pak celých 30 minut na další bakšiš pro rychlejší vyřízení? A to jsi ani jedné chvíle nevyužil?! ;)
@Vitus , buď v klidu, opět to nikterak nesouvisí s tématem.
 
buď v klidu, opět to nikterak nesouvisí s tématem.
To nebylo o souvislostech s tématem, ale o zbytečných poznámkách ad hominem. Což nyní tebou výše uvedené neobsahuje, nezačneš-li rozebírat, odkud tady Jaroslav pochází a jaká má při projevu specifika.
 
To nebylo o souvislostech s tématem, ale o zbytečných poznámkách ad hominem. Což nyní tebou výše uvedené neobsahuje, nezačneš-li rozebírat, odkud tady Jaroslav pochází a jaká má při projevu specifika.

i tak moc nechápu jaký má ten příspěvek smysl nebo informační hodnotu, ale to je autorova věc.....
 
Tak teda, dneska mě Mazda Aspekta v Plzni neskutečně mile překvapila... nechával jsem si tam dělat několik věcí:

- odstranění rzi ze zadních sedáků (na záruku)
- instalace dash kamery přes pojistkovou skříň, provedení kabeláže za A sloupkem
- kontrola světel, pokud nejsou na horní hranici, tak nastavit na maximální horní hranici
- odstranění jemné rezonance od dveří spolujezdce (na záruku)
- instalace AA/CP modulu + aktualizace FW

Mají tam novou paní, která moc neví, která bije, ale snaží se. Každopádně jsem jí volal, jak to vypadá a jaká je cena. Říkala, že auto už bude za chvilku hotový a cena 7800. No a když jsem si auto přebíral, tak jsem to řešil přímo s technikem a dali mi komplet práci zdarma a za všechny tyhle úkony jsem platil čistě jen ceny modulu AA/CP - takže 4366Kč.

Takže kromě dnešního spuštění Apple Pay mi tohle hodně zvedlo náladu :) Jestli přijde dotazník ze spokojeností, tak je velice rád pochválím.
 
Aspekty Plzeň již nikdy více
Odřekla jsem si stranu u spolujezdce nechala opravit u Aspekty po týdnu mi vrátili auto nastříkané jinou barvou a ještě auto poničili na celém boku u řidiče takovým prachem,reklamovala jsem po diskusích reklamace uznána.
Oprava viz foto,barva jak tak skoro se trefa,ale rozleštění lakového prachu hrůza!!!Na sluníčku vypadá auto jako duhová kulička.
Prostě nejezdíte tam pokud vám je vaše auto milé.a to je 4 roky staré auto

IMG-20190216-WA0001.jpg
 
Krásná práce...o_O Bohužel u lakoven běžná. Hoď to nějakému šikovnému detailerovi na rozleštění a nebude po hologramech ani památky ;)
 
Ahoj to jsem udělala,ale v německu v lakovně se zjistilo,že to samé je i naplánované straně, ale bohužel po vrchní vrstvou laku.Co teď?
 

Podobná vlákna

Back
Top