• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný ASPEKTA Trading - Plzeň

Zkušenost se servisem ASPEKTA Trading Plzeň mám


  • Celkem voličů
    12
Můžu tě ubezpečit, že jsem mohl být i osobně přítomen servisu, žádná práce za zavřenými dveřmi jako v servisech v CZ. Ten den tam se mnou bylo několik lidí z CZ! Detaily ti rád pošlu soukromě, protože bych se zde jen opakoval, vše bylo již publikováno......případně si najdi v historii. I ten servis v DE byl rovněž zde od kolegů publikován a já jen využil! Někteří tam jezdí opakovaně. Servisku ti potvrdí jako v CZ.
Rad se podívám a najdu si to ovšem nevěřím dokud nevidím na vlastní oči bydlím kousek od hranic tak se mohu poptat sám. Byla by to síla protože jak jsem psal ta částka není ani cena materiálu…
 
S tým servisom a prvou garančnou prehliadkou som sa lámal aj ja svojho času. Nakoľko to mám tiež asi len 30 km do servisu Mazda v Rakúsku kde je rodinná firma aj z predajňou kde pracujú dvaja Slováci. Ceny približne rovnaké a úplne iná atmosféra. Bol som pripravený že keď mi nedovalia v mojom servise byť pri aute počas garančky tak sa otočím na opätku a idem buď do Rakúska alebo si to spravím sám. No ale bol som milo prekvapený že prijímací technik nenamietal až na to že iba on môže auto odošoférovať a potom ma zavolá do dielne. Tak sa aj stalo. Mechanik bol naozaj skvelý a všetko robil možno lepšie ako ja, pedantne a dôsledne. Som automechanik aj keď vo výslužbe a aj keď si viem spraviť čo to na aute tak diagnostiku nemám a špeciálne náradie tiež nie. V neposlednom rade by som nemal potvrdenú garančku a asi aj stratil záruku.

Niekde majú presklené steny a zákazník môže pri káve pozerať na svoje auto. S tým som sa stretol v bike centrum TT.
 
Mně by docela zajímalo, jak v autorizáku probíhá ta údajně 3/4 hodinová kontrola karosérie......🤔
 
Do Aspekty jezdím od 2017 na garančky a poslední dva roky tedy dost nerad.
Předloni mě dostala skoro dvojnásobná cena oleje oproti předchozímu roku a hlavně dolití 3l kapaliny do ostřikovačů, když asi týden předtím jsem dolil plnou nádržku a ostříkl sklo tak maximálně dvakrát....
Navíc se mě na to nikdo nezeptal (a já zapomněl to výslovně zakázat, protože nikdy předtím mi to sami nedolili nebo se minimálně zeptali).
Ten rok jsem měl asi i smůlu na přebírajícího "poradce", který mě měl asi za nesvéprávného, protože mi dvě minuty nutil nové stěrače a další běžné spotřebáky jako když vám babka na poště začne vnucovat losy.
Při garančce dříve i automaticky umyli (buď zvenku nebo zevnitř), na tom už se také šetří. Naposled jim tam auto stálo hotové 6 hodin a když jsem se na to zeptal, bylo mi řečeno, že "nebyl čas".
Abych jen nehanil, tak pokud budete komunikovat s vedoucím servisu, panem Strnadem, tak ten je velmi příjemný, znalý a ochotný.

Poslední Mazdu už jsem v Aspektě ani nekoupil, protože nový vrchní "prodejce" je naprosto neschopný obchodník s nulovým odhadem zákazníka a nenechal bych ho prodávat ani v trafice.
Měl jsem zájem o výměnu CX-30 ->CX-5 a v podstatě v ničem nevyšel vstříc, týden mu trvalo poslat nějakou nabídku na skladovky, co tam měli + výkup a nenamáhal se ani zavolat a nějak se domluvit.
Chtěl jsem také info, kdyby měli nějakou ojetou/předváděcí Mazdu 2 pro manželku, na to se taky vykašlal i když asi měsíc poté jim na sauto.cz svítily dvě nádherné předváděčky s pár tisíci km... Takže ani druhé auto od nich není a nakonec to není ani Mazda.

Předchozí prodejce, paní Boháčová, byla naopak naprosto skvělá a Mazdu jako značku mám hlavně kvůli ní (původně jsem se šel do Aspekty projet v Hyundai i30), ta se prý bohužel nepohodla s vedením (asi se ani nedivím) a skončila.
Když jsem objížděl ostatní dealery, tak mi na dvou místech bylo řečeno, že Plzeňáci k nim jezdí od této výměny často, protože s jednáním v Aspektě spokojeni nejsou.

Bohužel další nejbližší Mazda jsou Karlovy Vary/Cheb/Příbram/Praha a řešit garančky celodenním výletem není úplně to pravé ořechové :(
 
Jezdím do Algonu Cheb. Svezu se po staré cestě mimo dálnici, v servisu mi zadarmo půjčí náhradní auto, objedu si místní klienty, vypiju pár kafí a pak s umytým autem zase zpátky. Beru to jako výlet. Než se stresovat v Plzni, tak bych si v Chebu radši sednul s knížkou do kavárny nebo se cournul do Frantovo Lázní.
 

Podobná vlákna

Back
Top