• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný ASPEKTA Trading - Plzeň

Zkušenost se servisem ASPEKTA Trading Plzeň mám


  • Celkem voličů
    12
Aspekty Plzeň již nikdy více
Odřekla jsem si stranu u spolujezdce nechala opravit u Aspekty po týdnu mi vrátili auto nastříkané jinou barvou a ještě auto poničili na celém boku u řidiče takovým prachem,reklamovala jsem po diskusích reklamace uznána.
Oprava viz foto,barva jak tak skoro se trefa,ale rozleštění lakového prachu hrůza!!!Na sluníčku vypadá auto jako duhová kulička.
Prostě nejezdíte tam pokud vám je vaše auto milé.a to je 4 roky staré auto

Zobrazit přílohu 21116
Pro zajímavost kolik to stálo a jak dlouho to trvalo?
 
Dobrý den
Asi 35 tisíc ale platila pojišťovna já bych to neplatila,bohužel Allianz byla opět moc rychlá při vyplácení škody bohužel
 
Jo to je ale tahle strana byla na prosto zdravá než se ji ujal autorizovaný servis Mazda Aspekta
No a nejhorší je,že jsem si včera auto vyzvedla v německu v lakovně kde jsem si to nechala rozleštit a teď je jedna strana jako nová,ale ta stříkaná stěna je bohužel také čmouhatá, ale pod horní vrstvou laku, takže to nejde rozlešt,jedině nově přestříkat.
 
Jo to je ale tahle strana byla na prosto zdravá než se ji ujal autorizovaný servis Mazda Aspekta
No a nejhorší je,že jsem si včera auto vyzvedla v německu v lakovně kde jsem si to nechala rozleštit a teď je jedna strana jako nová,ale ta stříkaná stěna je bohužel také čmouhatá, ale pod horní vrstvou laku, takže to nejde rozlešt,jedině nově přestříkat.
já na té fotce nic nevidím
 
Zdravím, aktuálně řeším v pořadí II. roční servis a nejspíše oslovím opět Aspektu. Zajímalo by mne kam Plzeňáci a okolí ještě vlastně jezdí. Podělí se někdo o aktuální zkušenosti s Aspektou?

Mám Mazdu 3 r.v. 2018. Díval jsem se rovněž na Prahu a zřejmě vznesu také dotaz k nějaké aktuální zkušenosti s Carstar v daném vláknu ať mám srovnání a můžu se rozhodnout.
 
Zdravím, aktuálně řeším v pořadí II. roční servis a nejspíše oslovím opět Aspektu. Zajímalo by mne kam Plzeňáci a okolí ještě vlastně jezdí. Podělí se někdo o aktuální zkušenosti s Aspektou?

Mám Mazdu 3 r.v. 2018. Díval jsem se rovněž na Prahu a zřejmě vznesu také dotaz k nějaké aktuální zkušenosti s Carstar v daném vláknu ať mám srovnání a můžu se rozhodnout.
Do Aspekty jsem jezdíval pravidelně kdysi/teď občas/,mohu potvrdit,že technici jsou dobří autům rozumí.Ale ceny jsou pochopitelně jinde.Navíc mám dojem/subjektivní/,že když byla Aspekta jen Mazda byla o hodně lepší.
 
Pokud si budeš chtít nechat nalít vlastní olej, tak se s nimi rovnou na začátku domluv, ať ti napíšou ten konkrétní olej do zakázky. Já to teď na podzim neudělal a napsali mi tam něco jako „byl použit donesený olej neznámého výrobce neznámé specifikace“ a musel jsem to řešit při předání kdy jsem na to neměl moc času. Až na tohle jsem byl jinak spokojený.
 
Nakonec jsem zjistil, že Aspekta mne v loňském roce nalákala pouze na tu I. prohlídku v relativně rozumné cenové hladině. Podle toho, co požadují nyní se vyplatí už i ta cesta do Prahy (Carstar). Snad to pomůže někomu dalšímu z Plzeňska případně v rozhodování.
 
Do Aspekty jsem jezdíval pravidelně kdysi/teď občas/,mohu potvrdit,že technici jsou dobří autům rozumí.Ale ceny jsou pochopitelně jinde.Navíc mám dojem/subjektivní/,že když byla Aspekta jen Mazda byla o hodně lepší.

Majitel ano, ale technici jsou už poněkolikáté jiní.
Poslední technik se nesvezl v autě...
A samozřejmě to tak dopadlo. Servis už asi také není co býval, ale mohl jsem mít štěstí na týpka...
Každopádně je to stejné všude, lidi nejsou, tak se dostávají k odborným řemeslům bastliči a majitelé firem se můžou akundrát zvencnout nebo položit firmu.
 
Tak třetí garančka s výměnou oleje za mnou a spokojenost :)
Porpvé jsem měl tu čest s novým přijímacím technikam, p. Benešem, se kterým byla rozumná řeč.
Měl jsem vlastní olej, uznali mi reklamaci na vzpěry 5.dveří, které nevyjížděly až nahoru snad už od koupě auta. Poprosil jsem o přehrání sw infotaimentu, abych ušetřil hodinu svého času. Suma sumárum se všemi ostatními povinnými úkony 3600Kč s DPH.

Jinak kvůli aktuálním bezpečnostním opatřením je celkem vtipný celý průběh servisu, předání papírů, placení apod. Ale je to potřeba, dávají vědět dopředu emailem, jak to bude probíhat, aby zákazník byl připravenej.
 
Dobrý den,
kdyby někoho zajímala cena a rozpis práce na nástřiku podvozku a dutin u Mazdy 2 v Aspektě tak přikládám dokument. Z mého hlediska, cenu jsem znal dopředu takže OK ale v létě před koncem záruky nechám podvozek zkontrolovat zda bylo všechno provedeno jak by mělo. Cena za práci je s ohledem na ostatní servis celkem OK ale příště si rozhodně koupím sám připraven a pistole a půjdu vlastní cestou protože 22 tisíc a 14 dní to zvládnu i sám v garáži. Jen neznám kvalitu odvedené práce nemohu zatím posoudit.
 

Přílohy

  • Sken dokumentu.pdf
    6,4 MB · Zobrazení: 51
Tak druhá zkušenost s Aspektou už je daleko lepší. Výměna originálního oleje včetně práce a filtru byla 3 900 Kč a nikdo se mi nesnažil výměnu vymluvit. Takže já jsme s tímto přístupem a včasným výměnami oleje velmi spokojený i cena je akceptovatelná.
 
Tak musím aktualizovat nadšení trochu opadá výměna oleje vyšla na Mazdu 2 4,2 litru Supra X + filtr+zátka na krásných 4500 Kč čili zdražení o 600 Kč jenže jenom na práci větší hodinovka + úkon mají + 30 minut na normohodiny takže s tímhle už spokojený rozhodně nejsem.
 
Tak musím aktualizovat nadšení trochu opadá výměna oleje vyšla na Mazdu 2 4,2 litru Supra X + filtr+zátka na krásných 4500 Kč čili zdražení o 600 Kč jenže jenom na práci větší hodinovka + úkon mají + 30 minut na normohodiny takže s tímhle už spokojený rozhodně nejsem.
Edit: došlo k pochybení ohledně normohodiny takže cena zůstává i nadále do 4 000 Kč za výměnu a Aspekta se k tomu postavila zodpovědně a nabídla mi vhodnou kompenzaci za potíže.
 
Krasny den vsem,
jiz brzy (zaloha zaplacena) bych se mela take stat oficialnim clenem :). Rada bych se pozeptala ohledne Askety, zda je to stale na prd, ci nastalo zlepseni. Jsem z Plzne a rada bych tam zajela na servis ihned po koupi, jelikoz se jedna o ojete auto - preci jen co by kdyby (az moc mych znamych nakoupili stoceny auta, ci po bouracce a idealne mesic dva po koupi nutny servis vseho moznyho a reklamace nemela zadny uspech). Je to zatracene blizko a maji rychle volny termin. Navic predtim mela servis ciste jen v autorizaku.

Do budoucna, jelikoz se jedna o starsi Mazdu 3 - 2013, 2,0 bych asi jezdila ke svemu servisakovi. S Autorizovanymi mam vseobecne spatne zkusenosti a ty ceny...

Popripade mate nekdo zkusenost s jinym servicem idealne Plznen +- 15 km? O Praze vim, ale obcas chtete mit neco v blizkosti od baraku, pokud nevite zda auto dojete tech 20 km natoz jezdit 100 km do Prahy.
Diky vsem.
 
Tak musím aktualizovat nadšení trochu opadá výměna oleje vyšla na Mazdu 2 4,2 litru Supra X + filtr+zátka na krásných 4500 Kč čili zdražení o 600 Kč jenže jenom na práci větší hodinovka + úkon mají + 30 minut na normohodiny takže s tímhle už spokojený rozhodně nejsem.
Olej + filtr jsem letos v DE platil necelých 900,- to tě dost natáhli za 4500,- 🫰
 
Olej + filtr jsem letos v DE platil necelých 900,- to tě dost natáhli za 4500,- 🫰
Dobrý den, jistě cenu mám na fakturu co je práce a díly jen by mne zajímalo kde jste byl v servisu v DE ? Protože 900 Kč není snad ani materiál bez DPH cena materiálu filtr, olej, podložka pod šroub vychází kolem 1400 Kč bez dopravy proto bych byl být Vámi velmi obeřteny a zkontroloval zda olej pouze neodsály a nedolily… Ale cena je více než příjemná bohužel Mazda není starý Peugeotu tam jsme si sám olej vyměnil za 600 Kč bohužel tyhle nové filtry a oleje co jsou prededepsany výrobcem mají svoji jakostní třídu a jsou dražší.
 
Dobrý den, jistě cenu mám na fakturu co je práce a díly jen by mne zajímalo kde jste byl v servisu v DE ? Protože 900 Kč není snad ani materiál bez DPH cena materiálu filtr, olej, podložka pod šroub vychází kolem 1400 Kč bez dopravy proto bych byl být Vámi velmi obeřteny a zkontroloval zda olej pouze neodsály a nedolily… Ale cena je více než příjemná bohužel Mazda není starý Peugeotu tam jsme si sám olej vyměnil za 600 Kč bohužel tyhle nové filtry a oleje co jsou prededepsany výrobcem mají svoji jakostní třídu a jsou dražší.
Můžu tě ubezpečit, že jsem mohl být i osobně přítomen servisu, žádná práce za zavřenými dveřmi jako v servisech v CZ. Ten den tam se mnou bylo několik lidí z CZ! Detaily ti rád pošlu soukromě, protože bych se zde jen opakoval, vše bylo již publikováno......případně si najdi v historii. I ten servis v DE byl rovněž zde od kolegů publikován a já jen využil! Někteří tam jezdí opakovaně. Servisku ti potvrdí jako v CZ.
 

Podobná vlákna

Back
Top