• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Auto Hüttl - Zlaté Slunce u Kolína

takze muzu hledat novy servis....ach jo...kdyz uz to neni autorizak, jestli jsem to dobre pochopil...
 
Kveten 4 serviska v haj.... Bošinová kompletne pohrbila Mazdu v Kolíně. V Liberci chteji 8.500 za 4 servis rozepsani suprove, ale udelaj max polovicku a Pragl Pocernice chce 6.500 ! K zadnimu pasu, ze se opet posr.... nenaviji se k tomu se nehlasi nikdo. Dam to nekomu do garaze a pristi rok Golf 8 ! Ser... me servis Mazdy. Nikde nic nebo chteji raketu.
 
ja ted behem tydne delal 3x servis ...Octavia 200k, Fabia 30k, Duster 70k....stejne ukony...olej, filtr, sterace.... Octavia 8500, Fabia 7800 a Duster 4000 :D Ja ted holt budu muset asi jet do Kodecaru HK, tak dam pak report
 
No zrovna na TSI EVO nepějí žádné ódy spolehlivosti ( např. aféra s cukáním) . Mě se zdál takový líný, nemastný - neslaný
1.0 tsi 81 kw staci jezdim 10 km zittau rajch a zpet. Mazdu si necha draha polovina. Ted musim poresit kam na servis Liberecky sudet kraj !
 
První návštěva tohoto servisu pod taktovkou nového vedení a jsem velice spokojen. Ať už při rozepsání zakázky, ochota mě odvést do Kolína a druhý den pro mne zas přijet. Sice už nejsou autorizákem pro Mazdy, ale servisují je, v dohledné době by snad měli mít i přístup k elektronickým serviskám. Jen se ještě musím podívat co mi tam nalili za olej :joy:, doufám že 10W40

V prosinci tam šestku vezu znovu, potřebuji ještě poladit pár věcí na podvozku a řízení.
 
Dnes vráceno auto z druhého servisu a jsem spokojený. Přístup, jednání, za mě super. Osobně nemám zatím důvod hledat jiný servis.
Úkony:
2x čep řízení
2x axiál
klíňák
geoška - bohužel jen předních kol - zadek je zatuhlý a bude třeba více práce - naštěstí geometrie je +/- dobrá
Práce/díly = 10 500,- ( zaplaceno 8758,- ) dostal jsem malou slevičku :D
 
Back
Top