• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Bluetooth (handsfree a přehrávání) - problémy

@qvadro , @Natural , koľko vás cca stála jednotka?
Riešim ju s mazdagentleman a ich prístup je zatiaľ dosť zvláštny. V inzeráte bola cena 800,- a keď už je všetko dohodnuté, tak je chyba v cene a stojí 1500,-. Dvojnásobné zdraženie mi príde podozrivé, tak chcem vedieť či sa fakt sekli, alebo len využívajú situáciu. Na zmenu ceny ma neupozornili (zmenili ju týždeň po mojej poptávke), a keby sa na to 2x neopýtam, tak to zistím na pošte.
 
Za mě cenově vládne barter :)
Ovšem 1500,- se mi zdá OK, co se tak bavím s lidma co jezdí za mnou a řeší vadné jednotky.
 
Koupil jsem rovněž jednotku bluetooth u Mazdagentleman. Nemá však shodné číslo jako předešlá. Po instalaci jednotka hlásí max device. Prosím o radu, jakým způsobem jednotku resetovat nebo vymazat předchozí párování.
Děkuji Marek
 
Koupil jsem rovněž jednotku bluetooth u Mazdagentleman. Nemá však shodné číslo jako předešlá. Po instalaci jednotka hlásí max device. Prosím o radu, jakým způsobem jednotku resetovat nebo vymazat předchozí párování.
Děkuji Marek
Setup > Pairing options > Delete > All.
 
Setup > Pairing options > Delete > All.
Děkuji za reakci, bohužel ani tato možnost nepomohla :-(
V jednom případě hlasí maximum devices paired a ukončí párování a v opačném případě setup, pairing option - delete all nenajde nic pro vymazání.
Na uvedeném odkazu poukazují pouze jen na možnost celkového resetu, tak nevím?? :-(
 
A když dáš Pairing options > List?

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Bohužel ani Pairing Options - list nic nepomohlo.
Konzultoval jsem i v servise v Palkovicích a nevěděl si rovněž rady.
Doporučil mi modul bluetooth vrátit (mazdagentleman) a sehnat si nový.
Máte-li prosím možnost starší bluetooth modul nabídnout, budu vděčný.
Tel.: 739 316 285
Přikládám foto původního.
226379426_562495531830688_1756778885824412487_n (1).jpg
Díky Marek
 
Ahoj, po odpojení baterky mi nefunguje hlasové ovládání a BT. Někdy jde, někdy začne fungovat až za několik minut a nebo vůbec.
Co s tím? GH před FL
 
Vyměnit modul BT - černá krabička vpravo nahoře za kastlíkem, šroubek na 10ku ořech
 
Mazda gentleman, bazos, sbazar.... Musíš hledat a pak doufat že vydrží chvíli fungovat
 
Tak mě bluetooth/handsfree také nefungovalo. Po stisku tlačítka na volantu se nic nestalo. Zkusil jsem ho o víkendu vyndat, rozebrat, poklepat, zandat a tadá... najednou fungovalo... ...Fungovalo 1 den, pak zase ne. Dnes jsem ho vyndal a zahodil. A tadá, klidový odběr klesnul z 0,38 A na 0,05A, takže doufám, že to vyřešilo můj problém s vybíjením baterie (který řeším v jiném vláknu).

Jo a uložit tam číslo obsahující číslici dva je snad nemožné :D... vždy to napsalo 0 nebo 4 a "učení" podle hlasu nepomohlo. Takže mi chybět nebude :D. Časem pořídím stejně jiné rádio s androidem...
 
Tak mě bluetooth/handsfree také nefungovalo. Po stisku tlačítka na volantu se nic nestalo. Zkusil jsem ho o víkendu vyndat, rozebrat, poklepat, zandat a tadá... najednou fungovalo... ...Fungovalo 1 den, pak zase ne. Dnes jsem ho vyndal a zahodil. A tadá, klidový odběr klesnul z 0,38 A na 0,05A, takže doufám, že to vyřešilo můj problém s vybíjením baterie (který řeším v jiném vláknu).
Mě taky občas funguje, občas ne.
Občas jsem ho používal na volání, ale teď, když spíš nefunguje, než funguje, tak mi to moc nechybí....
Ale s tím odběrem si mě trochu nahlodal. Asi to taky pro jistotu odpojím, obzvlášť teďka před zimou se každá miliampéra hodí.. ?
 
Taky porvzuji že bluetooth modul způsobuje zvýšený klidový odběr. Při montáži Sinosmartu jsem ho odpojoval a pocitově měl tak 50 stupnu. Odpojoval jsem ho potom, co auto celou noc stálo a i tak by opravdu teplý.

Odesláno z mého SM-G970F pomocí Tapatalk
 
Zdravím
Nevíte jestli je stejný bluetooth modul z M6 2008 diesel 103 kW a M6 2008 2.5 MZR ,oba combi
Díky za odpověď
 
Je potřeba prosím něco řešit ,nebo jen vyměnit kus za kus ,ještě bych poprosil kde se vůbec nachází ,díky za info
 
Back
Top