• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Bluetooth (handsfree a přehrávání) - problémy

Tak jsem skoncil stejne. BT se nepripoji, tlacitko na volantu nereaguje, dioda na stropu nesviti. Info e servisu: vadny BT modul. Novy se uz nedodava, takze jenom bazar. Zkousel nekdo uz ten BT opravit?
 
Dioda na stropě je ambientní osvětlení řadící páky a nemá nic společného s BT ;)
 
11 let ziju v tom ze je to dioda BT. Rekli mi to pri prebirani vozu :)
Kazdopadne, vcera jsem jednotku vyndal abych se podival jestli tam neni neco viditelne spatne. Samozrejme jsem nic nezjistil.
Ted jsem ji tedy vratil do auta a BT normalne nabehlo. Uvidime na jak dlouho ale tipuju ze dlouho ne.
 
Tam bude nějakej studeňák ale těžko ho najít. Leda vzít lupu a jít pin po pinu
 
Nakonec pomohla výměna Bluetooth jednotky a BT už šlape jak má :) Jednotku jsem sehnal u MAZDAGENTLEMEN ;) velké děkuji;)

Starou jednotku zkusím zkouknout zda nenajdu kde je chybka. Ale moc tomu nedávám :D
 
Ok, takze BT modul prohran horkovzdusnou pajkou a znovu zije. Druhy den s nim jezdim a zatim fungoval na 100%. Tak uvidime casem.
 
Ok, takze BT modul prohran horkovzdusnou pajkou a znovu zije. Druhy den s nim jezdim a zatim fungoval na 100%. Tak uvidime casem.

Můžu se jen zeptat jak moc jsi ho zahříval? Taky mi teď přestal komunikovat tak ho zkusím resuscitovat teplem,ale nechci to přehánět, aby z klinické smrti nebyl odchod na vecnost
 
Podívej to ti presne nereknu, vzhledem k tomu ze nemam doma horkovzduch, jsem to odnesl kamaradovy, ktery to delal. Vim jen ze to nebylo extra dlouho protoze se bal aby z toho mraku soucastek co tam je, neco neodpadlo. Na BT je tam toho fakt hodne. Takze bud zkusit z lehka probehnout a pak postupne pridavat pokud nepojede, nebo odnest nekomu kdo dela servis elektro at to udela. Zda se ze to je fakt jenom studenak. Od te opravy totiz BT jede bez problemu.
 
Takže to nejdřív zlehka strejchnu a pokud to nezabere tak zkusím zvýšit teplotu, díky :cool:
 
No, bohuzel vic neporadim. Ja s horkovzdusnou pajkou nedelam. Vsechny procesory a male soucastky si nechavam prepajet u neho. Ale kdyz se ho zeptam jak dlouho to delal taky mi taky rekne, ze od oka. :) Tak drzim palce at ti to dobre dopadne.
 
Tak Bluetooth opět funguje, stačilo prohřát cca 2 minuty na nejvyšší výkon fénem z asi 2 cm a už se zase připojí. Uvidíme na jak dlouho ale i tak je to lepší než kupovat novou jednotku:cool:
 
jen pro info, bluetooth opět nefunkční, zkusím další kolo nahřívání a uvidíme...
 
Zdravím páni.
Už aj mne sa odporúčala bt jednotka do kremíkového neba. Zahriatie pomohlo na deň a už zase mlčí...
Moja otázka znie, či je jedno akú jednotku zoženiem, alebo musí sedieť s typom rádia a rokom výroby? Prípadne na čo sa zamerať...
 
@Jannicko určitě bude rozdíl v bluetooth v GH před face a po face, už vzhledem k rozdílným funkcím.... (laický názor) :p takže +- rok výroby
 
Back
Top