• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Detailing péče o lak

Musím uznat, ze vosk je perfektní. Pracovat s nim je radost, to co umí je neskutečné :) Mirkovi dekuju za pomoc :)
 
Ahojte kamarádi, je to nádhera, odvedli jste opravdu špičkovou práci, klobouk dolů! Těší mne, že jste s voskem spokojeni a že mohu přispět ke zkrášlování tak parádních autíček!

Moc Vám děkuji za pozitivní reference a inspirativní fotky.

Doris
 
Nádherná práce kucí, opravdu radost pohledět. Vosk od Doris je naprosto špičkový a když s ním pracují šikovné ruce, je výsledek fenomenální.
Opravdu klobou dolů, moc pěkné ;)
 
Ahojte kamarádi, je to nádhera, odvedli jste opravdu špičkovou práci, klobouk dolů! Těší mne, že jste s voskem spokojeni a že mohu přispět ke zkrášlování tak parádních autíček!

Moc Vám děkuji za pozitivní reference a inspirativní fotky.

Doris
Doris, zdravím,
copak máš za super kosmetiku, možná by jí ocenila i moje Mazdice? Já to teda šudlám ručně, nemám žádný "udělátka" leštičky apod., tak ocením každej dobrej nápad...:) Díky.
 
@Kupo: Děkuji za Tvé reference a nádherné fotky, opravdu smekám, jak se Ti krásně podařilo. Jako nové! Odvedl jsi skvělou práci, mám radost, že jsi spokojen!
 
Nádherné autíčko mého synka.Taky trvalo.než jsem ho přemluvil jít do NC.
 
Chtěl bych se postavit do fronty za všechny děkovače pro paní Doris. Rychlost dodání i velmi příjemná práce s voskem. V sobotu jsem auto pečlivě umyl a navoskoval a v neděli odpoledne vyleštil. Byť ten lak má toho hodně za sebou a nějaké ty škrábance, tak celé auto prokouklo a spousta těch škrábanců prostě zmizela. :)

Dnes jsem po poledni přišel k autu zaparkovanému v práci pod stromem, a mám pocit že se ty ptačí svině všechny domluvily, a komplet mě posraly střechu. Ty mrchy kavky nocují zrovna u brněnského nádraží. Až mi bylo stydno s takovým autem jet. Ale po příjezdu domů stačila hadice s vodou a vše se krásně spláchlo. Takže děkuji Doris.
 
Musím taky pochvalit vosk od Doris. Hlavně bych chtěla vypíchnout skvělou komunikaci, diky ktere nemůžete snad slapnout vedle pri samotnem voskovani. Auto mam po prvni majitelce z Německa, ktera krasne zrasila lak automatickou myčkou. Uz pri prvni dekontaminacni vrstvě se vytratily drobne skrabance a pri druhe si stacilo trošku pohrát a zmizelo vsechno.
 
Back
Top