• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Diagnostika na Mazdy / OBD II Bluetooth diagnostika

Status
Neotevřít pro další odpovědi.
Jojo mám oranžový. Ale kupoval jsem jej dráze před 5 lety v ČR.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
 
Jojo, ten co si postnul. Ten oranžový mám cca 5 let a funguje super. Dokonce i s jinými aplikacemi. Teď jej používám na VAGdpf a taky super.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
 
Jojo, ten co si postnul. Ten oranžový mám cca 5 let a funguje super. Dokonce i s jinými aplikacemi. Teď jej používám na VAGdpf a taky super.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
Takže s Forscan nebo Torque mi půjde?
 
Pichneš to do OBD a v telefonu sleduješ data. No u naftových motorů máš např. DPF krásně po ruce.
 
To jsem tak nejak pochopil,ale k cemu, nebo jaka data, realne vyuziju? Naftu nemam. Ukaze to treba hladinu oleje,jestli je ok?
 
... a my si tu nebudeme muset číst: "Rozsvítila se mi kontrolka motoru, nevíte někdo, co by to mohlo být?" ;)

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Aha,dobre,dekuji za informace. Ja trochu doufal,ze si treba muzu ukazat hladinu oleje, teplotu nebo to cte udaje z cidel tlaku, vypnuti valcu,ze je aktivovano,proste to co Mazda neukazuje,ale ma udaje dispozice,jen je potreba to zarizeni a aplikaci k tomu.
 
Ano, mimo té hladiny si to můžeš nechat zobrazit...

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Status
Neotevřít pro další odpovědi.
Back
Top