• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Galerie klanových podložek RZ

7C705370-0B54-4BE3-BB59-EAC736F1E5A0.jpeg
Tak uz mam taky podlozku pod SPZ teda jen vepredu, takze me zezadu nepoznate pac ji mam prilepeniu. A dekuju za ramecek @Natural a za osvetleni interieru a spz. Jak bude trosku sero pridam fotky jo a dekuju @Natural za supr pokec
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdar všem Mazďákům a Mazďačkám ✌️ Tak i já se konečně můžu pochlubit označkovaným autem ? Mazdici mám necelé 4 měsíce, najeli jsme spolu 10 TKM a musím říct, že naprostá spokojenost, dobře jsem si vybral ;) Hodně šťastných kilometrů všem a díky @Natural za zaslání podznaček ?

IMG20210119085856.jpg
 
Mazdar všem. Neodolal jsem a musel jsem si podložku objednat. Naštěstí jsem měnil jen ten spodní úchyt (nevím jestli se vůbec dal objednat zvlášť :) ). Jinak rv2013, najeto 110k, 121kW, kupovaná měsíc zpátky (dovoz z DE). Moje druhá mazda a snad nebude poslední. Jinak domovem v Chodově a přes týden na cestě mezi Chodovem a Kláštercem nad Ohří. Díky @Natural
20210220_142236.jpg
 
U mňa to bolo opačne. Vzadu 2 šroby na kľúč s veľkými podložkami (= pohoda), vpredu 4 samorezky na miestach kde sa mi to v novom rámiku nehodilo. Ale nakoniec je to tam.
 
U mě vepředu 4 v pohodě, ale vzadu jsem už napůl ty šrouby tak do***al ? takže jsem to radši nechal být ? bál jsem se že ten šroub buď zlomím nebo úplně zničím a pak se asi už bude muset odvrtat nebo nevím co s tím ?
 
btw delas si Robe statistiku poctu vydanych podtacku, tj. kolik MK aut uz brazdi republiku?
 
Back
Top