• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jak jste se dozvěděli o MazdaKlan.cz?

@nehygienix Super vítej u nás a obrovská gratulace k nádherné a vymazlené mazdičce ;) Budeme se těšit na viděnou na srazech :)
 
Jen pro info, měl šedou šestku 2.3 v kombíku? Nebo si to pletu s jiným členem? :oops:
 
Hej, tak to stejný člověk. Kola sparco. Ale je pravda, že jsem auto neslyšel nastartované. Měl jsem vsugerované, že to je 2.3, nevím proč:D ... Jednu šedou 2.3 snad dotáhnou na Pálavu.
 
Fórum jsem našel náhodou. Hledal jsem úplně něco jiného.
Po letitém banu na fóru, kde se nesmí říkat pravda, jsem myslel, že už na žádném Mazda fóru nikdy nebudu. Ale dobří holubi se vracejí :)
 
A je tu nekdo lapen na vizitku nebo MK glejt kolemjedouciho klanaka ???

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Na FB skupině "Mazdaři" jsem navrhla sraz Královéhradeckých Mazdařů, kam přijel i @Vitus, který mi o MK řekl a vybavil mě klaňáckou samolepkou :D. Od té doby jsem mezi Vámi :)
 
Zavinil to shr3k příspěvkem na "garáži" ze dne 8.4.2015 památné hodiny dvacátédruhé a minuty dvanácté.
Byl jsem zvědavý a hned na začátku jsem objevil odpověď na moji nevyřčenou otázku, tak jsem se zaregistroval a zůstal.
Tak nějak to bylo i u mě :D
 
Dozvedel jsem se o mazdaclan.cz od Doris kdyz jsem tam byl pro nejake voskove oblecky na me auticko :)
 
Já jsem se o tomto fóru dozvěděl z webu. Když jsem se rozhodl pro Mazdu, hledal jsem různé informace a narazil na MC i MK. Tímto děkuji všem, kteří sem píší a jsou přínosem pro lamy jako já :)
 
Já se o fóru dozvěděl ještě pár let zpět, od Vituse, na fordím fóru. Dával odkaz o založeném novém fóru MazdaKlan.
Takže po koupi Mazdy jsem hned věděl, kudy kam :)
 
Back
Top