• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Tak jsme si udělali s @Lukáš555 krátké dostaveníčko v Avionu, potom co mě pozdravil. Krátce jsme skecli o mazdách a pak se oba rozutekli na jinou stranu bo jsme spěchali. Super minisraz a doufám, že se potkáme i u Outletu za pár dní
 
Tak mám taky úlovek, snad majItel dovolí přístav Vnorovy.

Btw. máte fajn myčku u ČSAD.
P. S. Ale 16" zimáky MLHO!!!

IMG_20240331_150340.jpg
 
Dneska v Chrudimi v 16:10 u Obchodního a administrativního centra, kousek od Lidlu, červená trojka s podtáckama klanu.. Kdopak to? :cool:
 
Dnes viděna červená 3BP s podtácky, zaparkovaná v Karviné naproti mé skoro nejméně oblíbené firmy Stow. Tipuji, podle kytičky na okně že by to mohl být @Romek. Já tu sedím v Ivecu na silnici a počítám, že ještě dlouho sedět budu neboť Stow jsou brzdy :)
 
Caute.. Tak jsem tu zas.. Nemam teda fotku, ale ktery klanak ma cervenou cx30 a nejspise slouzi v Olomouci u ACR!?? Netusil jsem, ze mam v ramci pluku kolegu.. 😉
 
My stale ne a ne nekoho v okoli potkat, tak jsme vcera museli jit stesti naproti a po dlouhe dobe take videli nazivo nekoho z mazdaklanu s jejich cerstvym ulovkem - bylo to kratke, ale opravdu hrozne fajn setkani a doufame, ze snad ne posledni. Za tu jizni spojku a okruh ve spicce to stalo ;D

_39A9078-Enhanced-NR.png _39A9084-Enhanced-NR.png _39A9097-Enhanced-NR.png
 
My stale ne a ne nekoho v okoli potkat, tak jsme vcera museli jit stesti naproti a po dlouhe dobe take videli nazivo nekoho z mazdaklanu s jejich cerstvym ulovkem - bylo to kratke, ale opravdu hrozne fajn setkani a doufame, ze snad ne posledni. Za tu jizni spojku a okruh ve spicce to stalo ;D

Zobrazit přílohu 50991 Zobrazit přílohu 50992 Zobrazit přílohu 50993
Tak doufám, že se všichni uvidíme na konci června na tom velkém MX-5 srazu u Náchoda. Snad se podaří překonat 300 MX pětek na jednom místě :)
Pokud ještě někdo s MX-5 není přihlášen,tak honem sem: https://www.25letsmx5.cz/?page_id=20

Foto z roku 2019:

417167737_275199842239518_956185720484067597_n.jpg
421220632_282154554877380_383731765273665441_n.jpg
 
Dnes viděna červená 3BP s podtácky, zaparkovaná v Karviné naproti mé skoro nejméně oblíbené firmy Stow. Tipuji, podle kytičky na okně že by to mohl být @Romek. Já tu sedím v Ivecu na silnici a počítám, že ještě dlouho sedět budu neboť Stow jsou brzdy :)
Tééda... to je prvně kdo mě viděl ano to jsem já...😊🙈
 
Tak jsme si udělali s @Lukáš555 krátké dostaveníčko v Avionu, potom co mě pozdravil. Krátce jsme skecli o mazdách a pak se oba rozutekli na jinou stranu bo jsme spěchali. Super minisraz a doufám, že se potkáme i u Outletu za pár dní
Bylo fajn někoho zase potkat...zatroubeni na kruhaku a pak šup na parking na pokec s @ruckin super😊😊😊😊

20240327_160926.jpg
 
Poslední úprava:
Aji sem tam na tebe mával jak jsi ve dvě odjížděl z práce :grinning:
Toho jsem si nikdy nevšimnul až na min. Týden.. je pravda že někdo stál před kamionem venku telefonoval a mavnul ...vypadalo to jako by mi někdo ukazoval na kolo a jak jsem dojel domu obkoukával jsem auto.... To si dám pro příště pozor..
 
Toho jsem si nikdy nevšimnul až na min. Týden.. je pravda že někdo stál před kamionem venku telefonoval a mavnul ...vypadalo to jako by mi někdo ukazoval na kolo a jak jsem dojel domu obkoukával jsem auto.... To si dám pro příště pozor..
Jo to sem byl já 😄 ukazoval jsem na podtácky 😄
 
Dnes těsně před půl 5 odpoledne u Krajského úřadu v Ostravě, na červené u tram zastávek stála stříbrná GH v kombi, já v protisměru jako vždy v bílé fobii 🙈
 
Dnes přepaden @worm v Opavě u nemocnice na parkovišti, se svačinou v puse 😂
Já teda pěšky po svých, ale i tak jsem se musela ozvat 😁
 
Back
Top