• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Koho jsem to potkal v 15:30 cca mezi Městským stadionem a Cestou č. 58 v Ostravě na Rudné? CX5 ve směru na Opavu v levém, já v M3 ve směru na Havířov taky v levém. Zkusil jsem mávnout, ale horko těžko jsem to stihl. Pro bližší info můžu zkouknout záznam, ale prvně to zkouším takto bez SPZ :D
 
Já dneska ve 14:15 opět fobiaspy, od sjezdu z dálnice na marianskohorskou až k Futuru. Fotka na prd, značka s Éčkem a podtacky z klanu.

20240213_141459.jpg
 
Skoro jistě bych řekl, že jsem včera viděl nějakou starší tmavou šestku v Liberci u bazénu s MazdaKlan podložkami, ale co jsem tak pochopil, jsem tady trochu kůl v plotě, tak nevím, zda mě zrak nešálil :)
 
Caute klanaci.. Za posledni dny mam dva ulovky.. Jeden nevyfoceny-cervena sestka u Wagnerove Tabor s pardubickou SPZ (to bylo ve st) a dnes v CB na Marianskem tato stribrna kocka s karlovarskou SPZ. Timto zdravim posadky obou sestek..

IMG_7821.jpeg
 
U oblouku v Ostravě Porubě spatřen/a v pátečním odpoledni další člen/ka klanu - bílé myslím GH v kombíku. SPZ 8T8 202*. My pěší, náš vehykl byl ve dvoře pár metrů odtama.
 
S kým jsem se to potkal dnes cca o půl 5 na rondelu na Hlavní třídě v Ostravě Porubě? Červená CX5, poznávačku jsem nechytil, ale pozdrav proběhl.
 
Dnes u IBC, 6GH Facelift hatch tmavě šedá na značce "xxx 1617", bohužel jsem byl Jazzikem, okolo 11:00

A včera ve Slavkově u Brna na kruháču u Lidlu červený GJ
 
Back
Top