• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Dneska v Praze od Žitný až po Jiráskův most okolo cca 15:00 stříbrná CX5 AWD s Cčkovou značkou a nálepkou Baby on Board na podložkách klanu :) Foto jsem bohužel nestačil.
 
Včera v 14 hodin u hypermarketu Albert v Ostravě Dubině červené GH s Karlovarskou značkou.Zvenku mazdaklanní podložky a uvnitř pěkná blondýnka.Přiznejte se bez mučení,kdo to byl?
 
Včera garáže PRAHA OC CHODOV, tři pěkný kočky naleštěný a ta prostřední s klaňáckejma podtáckama. Teď když na to koukám, tak jsem taky mohl zacouvat vedle tý červený fešandy na společný foto ;)

Mazda CHODOV garáže.JPG
 
Dneska okolo 14 hod u Zelenyho pruhu Praha 4 Mazda 3 s rámečkama ale všimnul jsem si pozdě,čuměl jsem do mobilu ale myslím jestli to nebyl Skokan
 
V Ostravě se nezdraví. o_O V pondělí bílá 6 GJ sedan a stříbrná 6 GH. Nikdo tu pazouru nezvednul. :mad:
 
čtvrtek kolem 11,00 v Ružomberku naproti SCP u činžáků, dokonce dvě CX 3. Jedna červená s rámečkem mazda klan a druhá bílá, obě RZ Dolní Kubín.
 
čtvrtek kolem 11,00 v Ružomberku naproti SCP u činžáků, dokonce dvě CX 3. Jedna červená s rámečkem mazda klan a druhá bílá, obě RZ Dolní Kubín.
Tá s rámikom mazda klanu bola moja :)a tá druhá bola kamarátova-boli sme pri mojej mame na káve;).
 
:happy:Ostravsko je region razovity a tak tu všichni jazdíme s ramečkama od Mikuša,,bo si to fakt zasluží!:finger:
 
no no ... nepřeháněj to s těmi Pálkovicemi :) já vídám asi nejvíce AUTOLAROS ... a nejméně Pálkovice. Jinak já mám rámečky klanové doma v garáži zatím a tak jezdím pořád s AUTOTIPovýma
 
no no ... nepřeháněj to s těmi Pálkovicemi :) já vídám asi nejvíce AUTOLAROS ... a nejméně Pálkovice. Jinak já mám rámečky klanové doma v garáži zatím a tak jezdím pořád s AUTOTIPovýma
Noo, je to tak na půl... možná víc Mikuš :cool: a nemít klaňácké, tak je vozím taky :)
 
Back
Top