• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

No asi to máš u Balvína a ten to nechává lakovat tam a můžu říct, že to je jedna z nej lakoven v Brně. Vždy odvedená výborná práce, bohužel čekací lhůty trochu delší.
 
Uff..docela jsi mne uklidnil, protože mi v záruce lakují kapotu a dost se bojím toho, že tady ten red soul crystal je extrémně složitý na lak...
 
Dneska jsem se konečně potkal s nějakým klaňákem na silnici – na dálnici D5 kousek od Prahy mě zdravila modrá Mazda 6 s klanovými podložkami (že by @Vitus ?). Zrovna jsem se coural, než se mi zahřeje motor ;)
 
To je tak, když člověk dva týdny nikam nejede :confused: (tedy až na sraz na Džbánu, což je ale pro mě kousek). Pavouci museli vyklidit bydliště :cool:
 
Dneska kousek za Zlínem na mě někdo mával. Bíla asi 6tka :). Sem si toho všiml tak nějak pozdě, takže jsem nestihl reagovat. Takže zdravím aspoň odtud ;).

ice_screenshot_20181031-172421.png
 
Hadan,ze @TomT pred 10 min viděn pred sjezdem u KM. Ja si rikal, ze tuhle mazdu z nekama znám.. ten bilej zadek je krasnej
 

Přílohy

  • IMG_20181104_142657.jpg
    IMG_20181104_142657.jpg
    424,5 KB · Zobrazení: 74
Čau, dnes jsem kolem poledne potkal na dálnici směrem z Olomouce do Brna (kousek před Brnem) novou CX5 Soul Red, klanové rámečky. Já byl ta blikající černá trojka hatchback, zdálo se mi, že řidič zamával zpět, ale přes to moje tmavý zadní okno je houby vidět :D
 
Poslední úprava:
Back
Top