• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Ta se jim nepovedla teda... nebo na zivo to vypada lip. Jsem myslel, ze to je od Telekomu nejaka ulozenka pana ridiciho :D
 
Supeer. S takovou za chvíli nebude ve Vyškově jediná neovizitkovaná mazdička :D ;) Dobrá práce
 
Dneska za mnou jela tmave zelena pětka už někde od Holešoviček po nábřeží až na Klárov a asi třikrát si mě frajer fotil :D tak buď ho zaujalo Evil M, nebo vizitka klanu pod SPZ :)
 
Jeste tu je treti moznost :D ale v tu radeji nedoufej :D

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Jedna nezavisla mazdicka co se objevila na srazu.. a ulovek je muuuuuj :D

20150627_173026.jpg
 
Poslední úprava:
Dneska jedna 3 MPS v Ambrožově ulici na Žižkově ovizitkovaná :)

čistá práce :) , jen tak dál. Čím víc, tím líp ;) Je potřeba se dostat pěkně do podvědomí veřejnosti. :) mě jen mrzí, že není M6 MPS nějaká nová 2010+ to by se mi hodně líbilo :) i když bych teda na ní neměl :D
 
Jojo, já jsem ani nestihl vytáhnout vizitku z peněženky a Ondra už ji dával za stěrač :D

jooo kamaráde, to trenuju doma před zrcadlem :p:hilarious: ... tady je země MK vizitkama a klaňákama ještě pořádně nepolíbená, tak se musím činit :D
 
Back
Top