• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Dneska jsem potkal cestou z Plzně parádní červenou RX-8, tušim že to byla Ečková značka... Jenom jsme se ale minuli, škoda.
 
Velmi pěkná trojka v Praze Květnového Vítězství. Škoda že nemám žádnou vizitku :(
 

Přílohy

  • WP_20150622_001.jpg
    WP_20150622_001.jpg
    776,6 KB · Zobrazení: 22
My dnes s @pjetro rozdali 2 vizitky na parkovišti (CX5, CX7). Ale jenom malé, protože velké jsem měl pouze "Moravia Unit" a to by v Práglu nebylo moc použitelné :D
Jo a viděl jsem @Alíkbalík, jak projížděl kolem XXXLutz :D ;)
 
Jo a ještě včera kolem 19h jsme jeli v tandemu s jednou M5 s poznávačkou "T" z Rousínova do Brna. Doufám, že si prostudoval logo dopodrobna a budeme tu mít i nějakou tu 5ku :D :) A ještě se k nám přidala béžová 3ka se slovenskou RZ, ale písmenka si nepamatuju :D
 
tak dneska slabota .. jenom jedna vizitka :D , ale zase pro změnu přimo před mojím barákem :D a to se počítá :D

20150624_181940.jpg
 
Poslední úprava:
Ta barva je uzasna tyo... :)
Ja dneska zahlidl prosvistet sympatickou slecnu v bily trojce novy. Mela otevrenou hapnu. Chtel jsem se za ni pustit a smaznout tri mouchy jednou ranou. Ale, nekam se ztratila.
 
Ta barva je uzasna tyo... :)
Ja dneska zahlidl prosvistet sympatickou slecnu v bily trojce novy. Mela otevrenou hapnu. Chtel jsem se za ni pustit a smaznout tri mouchy jednou ranou. Ale, nekam se ztratila.
tak jsi ju vlastně nepotkal :D ... jestli to nebyla zavodnice :cool:
 
Back
Top