• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

Aha to tam jsou tak pevně navařené, nebo přibodované...
Uvidím jak to bude vypadat, zatím se s autem seznamuju :)
 
Ahoj nevíte kde se dají sehnat nějaké pěkné koncovky výfuku...a ty originální od Mazdy jsou navařené či našroubované, ještě jsem neměl možnost to pořádně prozkoumat.. Děkuju za Info

což takhle nám aspoň sdělit na jaké auto sháníš koncovky...? A koukal ses po foru, jestli už tu není topic s koncovkama na daný typ auta vytvořený? Ideální je doplnit si podpis s typem auta, motorem, .....
 
Sdělím že ty koncovky sháním na Mazdu 6 2,5 Dynamic jsou tam origo ale nejsou nic extra... fotky vložím až bude očasí na focení....
 
přesunul jsem to do správného, již existujícího topicu, pročti si to tu, určitě načerpáš inspiraci ,-)
 
Pěkné, sluší. Akorát mi přijde, že to černý logo na tý černý metle trochu zaniká, ale možná to byl záměr.
 
Já bych tipoval nasazené na origo podle toho, že je vidět originální koncovka vevnitř ;)
 
Back
Top