• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

Až budu vařit(ne polivku), dám foto, to je přeci jasný. Musím se pochlubit.
 
Musím upozornit, týká se to modelů 1.8 před FL a všech poFL GH, Mazda má stále v sortimentu výprodej pravých (pouze pravých, ne levých, proto píšu 1.8 nebo poFL modely) Sebringů za ceny kolem 2000,- Kč.
 
Dnes navařené nové koncovky.
Levá byla za čtvrt h. hotová.
S druhou jsem se babral hodinu aby byla stejně jako první. Honil jsem milimetry a pak omáznul kytem na kotle kolem sváru . Výsledek, no nevím jestli byla dobrá volba vzít zrovna tyhle. Jestli už to nebude tuzing.:eek:
Zítra hodím foto až umeju auto.
Tak jsem zvědav na reakce.
Ale mám radost, lepší než co tam bylo.;)
 
Musím upozornit, týká se to modelů 1.8 před FL a všech poFL GH, Mazda má stále v sortimentu výprodej pravých (pouze pravých, ne levých, proto píšu 1.8 nebo poFL modely) Sebringů za ceny kolem 2000,- Kč.
Ahoj poslal by si mi odkaz?dekuji
 
Téma je o koncovkách a designovému stylingu vzhledu (ve většině případů dvou koncovek). Pokud máš jednu koncovku a líbí se ti origo provedení Sebringu, tak není (kór za tu cenu) o čem přemýšlet ;)
 
Ja spis chtel trosku vetsi prumer.neni potom problem na stk kdyz tam neni original vyfuk?jak to řešite chlapy ?diky
 
Koncovky nemají vliv na stk.jen tlumiče které nejsou homologovaný. Tudíž emise.
 
To rád slyším.ted jsem prave daval auto na lak do servisu a jak jsem mu rikal ze budu menit koncovku tak me strasil stk.ze neprojdu atd atd....
 
Mám 2.0d a v zadním nárazníku dvě díry na výfuk, ale výfuk to má pouze jeden. Dělá se pro to nějaká záslepka nebo tam dát nějaký fiktivní výfuk. Vypadá to teď blbě když tam je prázdná díra.
 
Mám 2.0d a v zadním nárazníku dvě díry na výfuk, ale výfuk to má pouze jeden. Dělá se pro to nějaká záslepka nebo tam dát nějaký fiktivní výfuk. Vypadá to teď blbě když tam je prázdná díra.

máš GH ? Vyplněním podpisu vyřešíš hodně otázek a odpovědí ,-)
 
Má tam byť krytka, asi ti ju niekto čorkol. Mal by som jednu mať, pozrem zajtra, ale ako a kam ju poslať.
 
Má tam byť krytka, asi ti ju niekto čorkol. Mal by som jednu mať, pozrem zajtra, ale ako a kam ju poslať.

To by jsi byl hodný, poslat by se to mohlo poštou, a klidně i třeba babičce co mám na Slovensku, a jak nebo kolika bych se mohl revanzovat.
 
Ahoj nevíte kde se dají sehnat nějaké pěkné koncovky výfuku...a ty originální od Mazdy jsou navařené či našroubované, ještě jsem neměl možnost to pořádně prozkoumat.. Děkuju za Info
 
Back
Top