• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

Jinak jsem zvedav na Gryllze pristi tyden. Ma domluvenou schuzku s typkem co prodava kovana kola 18" + pneu za nakych 25K. Kolo bez pneu pry vazi 4,8 kg :D Tak uvidime :)
 
Za vsechny kola plus pneu.. Ty kola nejsou v nejlepsim stavu(celkem otlucene atd...)Pry nejsou nikdy opravovane atd...takze to nejsou lestenky panove :)
Ahoj, rozumim..ma odpoved byla smerem ke klubakovi South..samo si take umim predstavit kovane kola a jine vychytavky na Mazdici.. ale to bych nesmel linej ..a musel bych sam chodit do prace :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Kdyztak mi napis presne jake kola a pneu chces do PM..a pozjistim ti to. Od koho chces zakoupit ten vuz? P

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Děkuji moc za ochotu, zatím počkám co prodejce, až to bude aktuální, počítám tak v půli června, dal bych vědět. jinak jak jsem psal, ta nabídka je za sadu, 4ks a bez DPH to dělá cca 9400,- Kč, jsou to originály od dealera Mazda
 
Děkuji moc za ochotu, zatím počkám co prodejce, až to bude aktuální, počítám tak v půli června, dal bych vědět. jinak jak jsem psal, ta nabídka je za sadu, 4ks a bez DPH to dělá cca 9400,- Kč, jsou to originály od dealera Mazda
OK..je to na Vas. Tahle cena je uz mnohem lepsi..

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Jo ale ty tam mas dvacet tlustých paprsku...Jak jsem psal výše , uvidíme pokud dojde k nákupu . Mi se to taky moc nezdá. Jinak váhu uváděl prodejce samo bez pneu. Dame vědět příští týden pokud dojde k nákupu.
 
Jinak jsem zvedav na Gryllze pristi tyden. Ma domluvenou schuzku s typkem co prodava kovana kola 18" + pneu za nakych 25K. Kolo bez pneu pry vazi 4,8 kg :D Tak uvidime :)
Takže typek měl asi spatnou váhu :D kolo ma nějakých 9,5 kg. Gryllz nekoupil protože se mu přes ty nové brzdy nevesly nasadit,jinak by je vzal.
 
Tak nakonec koupil tyhle TEAM DYNAMICS 8,25J , et36 . Byly k tomu nejake cinske gumy,vzorek 90% . Cena 18 tisic. Jsem si je jen prilozil k autu.
 

Přílohy

  • IMG_0099.JPG
    IMG_0099.JPG
    498,7 KB · Zobrazení: 53
Tu je nejaky ten progress ohladom kolies, zial prodrive sa nevosli kvoli brzdam, tak TeamDynamics Pro Race 1.2 18Rx8J ET36 na 215/40 ... teraz bezim Ekko doplni :)
 

Přílohy

  • IMG_4309.JPG
    IMG_4309.JPG
    714 KB · Zobrazení: 60
  • IMG_4310.JPG
    IMG_4310.JPG
    525,2 KB · Zobrazení: 61
  • IMG_4378.JPG
    IMG_4378.JPG
    862,7 KB · Zobrazení: 62
  • IMG_4400.JPG
    IMG_4400.JPG
    621,1 KB · Zobrazení: 62
  • IMG_4401.JPG
    IMG_4401.JPG
    861,1 KB · Zobrazení: 65
  • IMG_4402.JPG
    IMG_4402.JPG
    840,8 KB · Zobrazení: 59
Back
Top