• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Já to mám zatmaveny rovnou z výroby když mám výbavu REVOLUTION? Nebo mi to polepili děti prodejce... :D

PS: hrdych 777km už mám najeto... kolik km se musím ještě krotit? Dekuji za odpovědi "kamarádi" ;)
 
Já to mám zatmaveny rovnou z výroby když mám výbavu REVOLUTION? Nebo mi to polepili děti prodejce... :D

PS: hrdych 777km už mám najeto... kolik km se musím ještě krotit? Dekuji za odpovědi "kamarádi" ;)
Vyroba !!!! Origos od vybavy attraction !
 
Cau mazdaci, da se nejak upgradovat system v mazda connect, nebo musim do servisu?
Dá na vlastní nebezpečí je tu téma kde to je detailně popsáno.Společná témata ,Aktualizace systemu MZD connect.
 
Poslední úprava:
Diky. A jeste jedna otazecka, sem tam se mi stane ze mi po ceste zacne blikat cervena ikonka klice na palubce,myslym ze to i zapipa, co to znamena? Slaba baterka? Klic mam vzdy hozenej pred sajtrou. Diky za rady
 
Diky. A jeste jedna otazecka, sem tam se mi stane ze mi po ceste zacne blikat cervena ikonka klice na palubce,myslym ze to i zapipa, co to znamena? Slaba baterka? Klic mam vzdy hozenej pred sajtrou. Diky za rady

To bude slabou baterii.Vic je to popsáno v manuálu (ta tlustá kniha )
 
Keď už je téma batéria ...ako dlho Vám vydržala originálna batéria ?
Chce jí to občas nabít (dělám před zimou a po zimě) a už u mě frčí 3 rokem. Ale kvůli i-Stopu a podobnejm nesmyslům bych její životnost odhadoval na cca 6-7 let a pak půjde do kopřiv (taky podle toho jak se k ní člověk bude chovat). Ale viděl jsem že šli do nebes už po 2 letech,ale by to z důvodu že majitel jí nechal hodně dlouho vybitou a ona se sama zničila.

EDIT: zřejmě se bavíte o baterii v klíčku,tak jsem napsal trochu mimo :joyful::bag:
v klíčku u GJ se začne připomínat za 1 rok a umýho BM vydrží cca 1,5 roku a pak už je taky na výměnu
 
Tak asi záleží jak často se používá.
Tipoval bych cca 2 roky.
I když v senzorech ve ventilku píšou výdrž 4-5 let.
 
Jeste jedna vec me zajima, u automaticke klimatizace jak si kazdy muze nastavit jinou teplotu ve vozidle? Na to sem nijak neprisel a v manualu to taky neni. Ted sem se dival na video navod a maji to v popise ze tam ta funkce jeale ve videu nic takoveho neni. (Kazdy si muze zvolit jinou teplotu pro jinou cast vozidla)Jde to teda nebo ne? Dik
 
Jeste jedna vec me zajima, u automaticke klimatizace jak si kazdy muze nastavit jinou teplotu ve vozidle? Na to sem nijak neprisel a v manualu to taky neni. Ted sem se dival na video navod a maji to v popise ze tam ta funkce jeale ve videu nic takoveho neni. (Kazdy si muze zvolit jinou teplotu pro jinou cast vozidla)Jde to teda nebo ne? Dik
To neni dual !!! Je to automat, ale nej co jsem kdy videl !!! Nechapu proc tam nedaji klimu z mazdy 3 ! Nebo tomu nerozumim ! Lovis tam stupne jak blb ! Je automaticka nikoliv digitalni ! Taky nevim jak to polohovat ! Dal jsem automat a synovi odletěl časopis z ruky
 
Poslední úprava:
Mno ja nevim, ale ostatni modely maji v ceniku, ze je to dvouzonova klimatizace (Klimatizace automatická s duálním nastavením teploty pro řidiče a spolujezdce), u DK ne, tak ji asi proste nema, ne?
 
Back
Top