• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Mno ja nevim, ale ostatni modely maji v ceniku, ze je to dvouzonova klimatizace (Klimatizace automatická s duálním nastavením teploty pro řidiče a spolujezdce), u DK ne, tak ji asi proste nema, ne?
Cx3 nema dual ani digital presne tak ! At je to challenge, takumi nebo revolution top !
 
tak tady to je primo k mazde cx3, mozna tam maji chybu nevim, ale je to tam napsano
 

Přílohy

  • mazda.PNG
    mazda.PNG
    445,2 KB · Zobrazení: 46
No jo no, proste byl nekdo liny naadministrovat spravne specificky popisek pro kazdy model zvlast :D, videa jsou ruzna.

Ale jinak podle me Mazda 2, CX-3 a MX-5 nemaji dvouzonovou, ostatni soucasne modely ano.
 
Co se týče klimatizace u CX-3 Duální nastavení nenajde nikdo,dokonce majitelé v té nejvyšší výbavě Revolution Top, CX-3 je zvláště interiérem totožná z Mazdou 2.Tak, jak bylo řečeno o několik příspěvku výše. Osobně jsem byl z počátku ovládání klimatizace malinko na váškách,byl jsem zvyklý na digiklimu. Je pravdou,že jsem chvíli laboroval co a jak funguje.Postupem času v tom nevidím žádný problém a vše mi vyhovuje..za jízdy a nastavení už na čudle opravdu málokdy koukám.Dokonce si užívám,to festovní cvakání při každém otočení čudlů..tohle se už mimo jiné jen tak nevidí;)
 
Poslední úprava:
Co se týče klimatizace u CX-3 Duální nastavení nenajde nikdo,dokonce majitelé v té nejvyšší výbavě Revolution Top, Tak jak bylo řečeno o několik příspěvku výše. Osobně jsem byl z počátku ovládání klimatizace malinko na váškách,byl jsem zvyklý na digiklimu. Je pravda že jsem chvíli laboroval co a jak funguje.Postupem času v tom nevidím žádný problém a vše mi vyhovuje..za jízdy a nastavení už na čudle opravdu málokdy koukám.Dokonce si užívám to festovní cvakání při každém otočení čudlů..tohle se už mimo jiné jen tak nevidí;)
Souhlas,ten kdo zná duál pozná na první pohled že CX-3 nic takového nemá;)
 
Ja som mal svoju do 5 dni ..3 mesiace čakať nezdá sa mi to ...kde si objednával ?
 
Back
Top