• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Přesně tak, pokud to není skladový vůz, tak je čekací doba vždy 4-6 měsíců. Ale ti vám u dealera měli říct.
 
Já čekal týden, páč jsem si to nechal od prodejce rovnou přihlásit.. :) a to byl přesně ten týden než to vyřídili.. :) jak píše Nat.. skladovka je bez čekání.. obdivuju Vás kdo jste čekal a budete čekat takovou dobu.. štěstí že jsem na tu naší "holčičku z Hirošimy" čekat nemusel.. i ten týden byl nekonečnej.. :D
 
Já čekal týden, páč jsem si to nechal od prodejce rovnou přihlásit.. :) a to byl přesně ten týden než to vyřídili.. :) jak píše Nat.. skladovka je bez čekání.. obdivuju Vás kdo jste čekal a budete čekat takovou dobu.. štěstí že jsem na tu naší "holčičku z Hirošimy" čekat nemusel.. i ten týden byl nekonečnej.. :D
Na svojí M6 jsem čekal týden od podpisu a byla to skladovka. Ukázali mi jak to auto vypadá (všude igelit, vypojeny pojistky,...) a pak týden jsem čekal než auto pořádně odstrojí, naleští a objednaj koberečky. Byl to sakra dlouhý týden -- 3 měsíce bych nedal
 
Já jsem čekal na CX5 od dubna do října (2016). Napnutej jak guma v trenkách. Byla to taková malá připomínka mládí. Jako čekání na civil - dlouho a pomalu se blížící sen.
 
Cx3kaři s artic white auty, dneska při mytí Mazdy jsme si všimli, že dvě části jsou žlutější, mate to taky?
683d73a9b53b2564d49474bcba404946.jpg
1da83c84e4c705c4fc6b600fbb04c166.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslední úprava moderátorem:
Špatně si se dívala,jsou to tři části

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
To je tim, ze ten lak na plechu a plastu vypada trosku jinak, ikdyz je to stejna barva.
No a potom sky mazdy vyzeraju, akoby mali uz menene a nasledne strieknute narazniky.
Denne prechadzam okolo jednej M3 soul red a ked na to zasvieti slnko...... je to hroza. Ale napr. manzelke to tak nepripada :-/
 
Dneska jsem si toho večer všimnul taky. Ale za to, jak to auto jezdí, jim to (Mazdě) odpouštím.. :) :)

Takže Radul.. nejsi "v tom" sama.. a neboj.. Sedlyho černá je určitě taky dvojbarevná.. :p
 
Dneska jsem si toho večer všimnul taky. Ale za to, jak to auto jezdí, jim to (Mazdě) odpouštím.. :) :)

Takže Radul.. nejsi "v tom" sama.. a neboj.. Sedlyho černá je určitě taky dvojbarevná.. :p
Ja nejdriv myslel, ze to neni ani metaliza :) ta cerna ! Píp na to....nic nebudu koumat ! Stejne na tom spi kocour v garazi tak vsude tapoty ! Proste píp na kapotě a protahovat se chodi na strechu no píp bych se z něho :)
 
Poslední úprava:
Tento problém nemá jenom Mazda:)
Tak to jo, radši je lepší se zeptat a zjistit zda mám něco extra nebo je to normální

A ted řeším další problém, dostala jsem nanopodlozku po měsíci mi začala vadit, tak jsem ji oddělala a výsledek je světlý flek na palubce, ne a ne se toho zbavit, poradíte někdo, co s tím?
 

Přílohy

  • IMG_9234.JPG
    IMG_9234.JPG
    1,2 MB · Zobrazení: 67
Back
Top