• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Seru na to nic nebudu koumat ! Stejne na tom spi kocour v garazi tak vsude tapoty ! Proste chrape na kapotě a protahovat se chodi na strechu no posral bych se z něho :)
Pěkný slovník máš,jsem zedník a tyhle slova používám často v práci;)ale do klanu se moc nehodí:(
 
Ta čičina si umí vybrat!!! Asi si vyhřejvá půlky.. co? :D

A určitě si myslí že na tom autě není vidět.. :D
 
Tak to jo, radši je lepší se zeptat a zjistit zda mám něco extra nebo je to normální

A ted řeším další problém, dostala jsem nanopodlozku po měsíci mi začala vadit, tak jsem ji oddělala a výsledek je světlý flek na palubce, ne a ne se toho zbavit, poradíte někdo, co s tím?
Jop to jsou ty slavné podložky.. Nejspíš bude chtít jen trochu vyživit to co podložka "odsála" :) Na víkend jedu do Vyškova tak na to můžem klidně mrknout a napravit to zase do funkčního stavu ;)
 
Jop to jsou ty slavné podložky.. Nejspíš bude chtít jen trochu vyživit to co podložka "odsála" :) Na víkend jedu do Vyškova tak na to můžem klidně mrknout a napravit to zase do funkčního stavu ;)
Jak zkůšáš ,co zkůšáš ,ó víkendě máš jednání enom se mnů :D
 
Jop to jsou ty slavné podložky.. Nejspíš bude chtít jen trochu vyživit to co podložka "odsála" :) Na víkend jedu do Vyškova tak na to můžem klidně mrknout a napravit to zase do funkčního stavu ;)
Jee to by bylo super, to bys byl zlatej, tak mi pak prosím písni, kdy by se ti to hodilo, časově se přizpůsobím;)
Jak zkůšáš ,co zkůšáš ,ó víkendě máš jednání enom se mnů :D
nebud sobeec:D
 
A ted řeším další problém, dostala jsem nanopodlozku po měsíci mi začala vadit, tak jsem ji oddělala a výsledek je světlý flek na palubce, ne a ne se toho zbavit, poradíte někdo, co s tím?
Řekl bych, že naleptáno (acetonovými/butylovými nebo nějakými podobnými) párami z kvalitního made by PRC off-gassing silikonu... :)
 
Neviem Vám ako sle mne chyba úložný priestor na potrebné zbytočnosti :D takze som si objednal toto ..ma to “vraj “ suché zips vzadu aj na spodku ..66D9C08F-FE58-407B-B082-723A944AF62F.jpeg 4C16CB13-F736-4BB2-BCC6-38EB640A1777.jpeg
 
Back
Top