• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí trička - update v prvním příspěvku

Koupili byste si triko MazdaKLAN ?

  • ano

    Hlasy: 69 97,2%
  • ne

    Hlasy: 2 2,8%

  • Celkem voličů
    71
ja by som siel do polo trika s nickom (prevedenie vysivka) ihned , ale som pristupny aj inej variante
 
Taky bych radši polo triko ale vzhledem k hlasování beru i obyč triko... :D
 
Vzal bych 2 minimalne, idealne 4 pokud bude barva z mych oblibenych. Velikosti na hovado a na drobnou slecnu
Souhlasím s rozměry jak pro mě, tak pro přítelkyni :D a co se týče trika bo polo, tak je mi to jedno ;)
Nick určitě souhlas ;)
 
nechávám dělat kalkulaci kolik by stálo polo triko s logem na prsu, webovkou vzadu pod límcem a personalizací na rukávu = nickem

barva trika bude tmavší odstín modré jako hlava MazdaKLANu nebo jsou jiné návrhy?
 
nechávám dělat kalkulaci kolik by stálo polo triko s logem na prsu, webovkou vzadu pod límcem a personalizací na rukávu = nickem

barva trika bude tmavší odstín modré jako hlava MazdaKLANu nebo jsou jiné návrhy?

myslím, že by to byla paráda a dál bych to nijak extra nekomplikoval ;)
 
Mám rád kombináciu - žlté tričko (konkr. zlatá žltá ako je napr. na Nemeckej vlajke) a tmavé texty (čierne napr.). Toť môj osobný vkus, nevnucujem :)
 
Já se podridim návrhu,Ale osobně preferuji světlejší odstíny barev.Těším se na návrh :)

odesláno z mobilu
 
Logo na prsou bych udelal mensi na srdci ne na stredu pres cela prsa. Bude to decentnejsi

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
Bílé s červenými nápisy jako na japonské vlajce vycházejícího slunce:D a holcici verze červená s bilim:p

A nebo mi to je úplně jedno jen ne růžovou;)
 
Vitus: budeš mít před tím i nějaký grafický návrh co by se dal zde přednést?:) asi by tobhodne ulehčilo;)
 
Já vzhledem k povolání a celkově bych zakoupil pouze POLO triko vysoké kvality s decentním logem na prsou max :-( bezne triko je pro mne malo pouzitelne. Ale samo zaplatim cenu, co to stoji... Kdyby nekdo tuto decentni variantu a Polo take chtel, urcite bych se pripojil.
 
Back
Top