• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí trička - update v prvním příspěvku

Koupili byste si triko MazdaKLAN ?

  • ano

    Hlasy: 69 97,2%
  • ne

    Hlasy: 2 2,8%

  • Celkem voličů
    71
Takto vypadá aktuální nabídka triček od importéra... Jsem tedy jednoznačně pro polo.
 

Přílohy

  • Kolekce JARO 2015_nabídka propagačních předmětů.xls.pdf
    225,6 KB · Zobrazení: 67
moc pěkný trika za 1090 Kč :D Ta modrá bunda vypadá docela pěkně ....

stále čekám na rozpočet na trika a výšivky, hned jak bude tak to sem postnu.
 
Kde je poptavka, je i nabidka... Asi to nekdo kupuje i s tou 350% marzi....
 
No, to je holej nesmysl... a original to taky neni. No, co uz... lidi prachy maj :)
 
tzv. tričko na neděli a srazy :D :) ... mě je celkem fuk co bude, ale každopadně se těším :) nejsem vybíravej :)
 
Já zase nosím pořád asi už casual business a tak, tedy bych to nevyužil, ale chápu samo. Jedno bych si vzal jakékoli :) i to tenké základní - světle modrá nejlepší, ne? Jako na fotce tvé...
 
Jako pro "odpadlíky" svačina gratis? :D
Si pis :D a kdyz budes mit nalepenej mazdaklan tak prej dozivotni zasobu bananu :D ... ja tam snad zajedu... ale jestli nekdo neco nekdy zorganizuje... ale byla by to dobra diverzantska akce :D
 
To si pockate, hosi, nez bude na MC nejakej sraz.... Fasista je bez Mazdy a nikdo jiny nema sanci neco zorganizovat......
 
Mimochodem tak jak to prubezne vypadá? Uz nejake cenove a vyrobni navrhy?
 
....kalkulaci budu mít až koncem příštího týdne, až se můj kontakt vrátí z dovolené. Následující postup bych viděl tak, že nahodím kalkulaci, grafický návrh a necháme nějaký čas, aby mohli všichni zareagovat na nabídku triček, než je definitivně objednáme
 
....kalkulaci budu mít až koncem příštího týdne, až se můj kontakt vrátí z dovolené. Následující postup bych viděl tak, že nahodím kalkulaci, grafický návrh a necháme nějaký čas, aby mohli všichni zareagovat na nabídku triček, než je definitivně objednáme
Tak to je rozumne ;) ale i tak se fakt tesim :D ... ja jen jestli jsme neusnuli na vavrinech :D dikes za info
 
Back
Top