• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí trička - update v prvním příspěvku

Koupili byste si triko MazdaKLAN ?

  • ano

    Hlasy: 69 97,2%
  • ne

    Hlasy: 2 2,8%

  • Celkem voličů
    71
To polo tričko bych také bral, ale když nebude tak se nedá dělat tak i bez límečku, velikost na slona 3xl asi 2 ks
 
Poradím se s ženou.Ta modrá se mi zdá moc tmavá.Ale cena je úplně parádní,takže uvidím co na to moje vyzazistka :)

odesláno z mobilu
 
btw. co se týče toho nicku, tak nebude předpokládám vadit, když bych si vzal dvě trika a na druhým by byla přezdívka mé přítelkyně, jako nečlena :rolleyes:.
 
dalsi dotaz,strih je predpokladam pansky,tim padem nevhodny pro zeny,ze?
 
Jestli to triko bude unisex tak bude pro pany a pro zeny nevhodne. Lady ma pravdu :(
 
Pecka... @Vitus s tim ma srani tak neremcejte beztak s tim na ples chodit nebudete

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
Super parádička, hned beru 2 los trikos :cool:
Přesně jak píše Doofer, nějak bych to nehrotil se střihem. Navíc ten dámský střih není v barvě NAVY a my chceme být přeci všichni sjednocení, no ne ;)

Očekávám zprávy a objednávky. Jenom informuji, že ještě do konce tohoto týdne jsem mimo ČR, tak je možné, že nebudu reagovat obratem.

Už se moc těším, až budeme v klaňáckých tričkách na srazech. Bude to peckáá :)
Mazdár
 
Poslední úprava moderátorem:
já jen doplním @Natural , že objednávkou se rozumí připsaná platba na účet se zprávou pro příjemce ve tvaru dle prvního postu. Jen tak se v tom dokážeme vyznat :) Číslo účtu posíláme do SZ na vyžádání

dámské triko ještě prověřím ;)
 
Back
Top