• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Dá se říct, že jo. Sice sem tudy jednou kdysi projížděl když sme někam jeli služebně, ale to bylo v opačnym směru a v trochu klidnějšim tempu. Místama mě ale i tak ta RXosma brzdila :D
(V playlistu na YT mám i kratší sestřih z celejch těch 200km co sme tam za odpoledne najezdili: https://www.youtube.com/playlist?list=PLCaiJ101I0xE9oPHVlfJKGv6IeJSstzhL než se mi těsně před koncem srazu rozlít přítlačák na spojce a odnesla to tenkrát i převodovka)
 
všímám, přišlo mi že se táhne jak zlej smrad, já tam jezdím plně naloženej s kamionem rychleji :D, né sranda, ale nejvíc jsem tam jel asi 185km/h (peugeot 306 2.0 HDi :D), ale znamej s cuprou R 235km/h
 
domnívám se že Vyškovská tlupa se také zůčastní........., se mnou když nebudu mít pohotovost
 
Je v plánu nějaký sraz v okolí Brna? :)
k okolí Brna se již budu hlásit i já :D . Klíďo kdybyste měl někdo chuť a chvilku čas na kafčo a pokec nekde v Brně tuto neděli 20.3. v dopoledních hodinách cca od 9-11h.
 
Co kdybychom domluvili zase nějaký rychlosrázek v Prostějově na vrakáči?
 
A co Pohořelice zámek, je tam dostatečné parkovišté, ale i restaurace kde posedét, v centru u prioru nevim?
 
Co kdybychom domluvili zase nějaký rychlosrázek v Prostějově na vrakáči?
ja jsem pro něco bych potřeboval
No to záleží na klucích a hlavně na majiteli objektu. Klidně kdykoli za @Moriarty přijeďte, on bude jenom rád :D Nebo si myslím, že nebude problém se domluvit, aby přivezl požadovanou věc na srazy (jako už několikrát) ;)
Rad bych neco v Brne ci okoli.najde se nekdo?
A Vyškov ještě bereš jako okolí? :D
 
Zdravíčko Mazďáci a Mazďačky, chci se poptat jestli bude v brzké době nějaký ten sraz na té naší Moravě, okolí Olomouce? Díky za odpověď.
 
Poslední úprava:
;)tak chlapci a děvče, budete mít po dovolených a já po službě, co příští týden nějaký srázek, či gril... :p:cool: :)
 
Back
Top