• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

No věčně zlobí, tak je to Alfa :D, ale vzhledem k tomu že se porouchává tak je jedinečná a mám určitě mimořádnou hodnotu, koupil jsem jedinou nefunkční mazdu :D
 
Poslední úprava:
Já to říkal hned ze začátku, že nemáš jezdit do autorizáku v Olomouci :D Po tom co si byl jinde, kde se do mazdy vyznají, už v pohodě ne? Taky bych zlobil, mít takovou škaredou přezdívku :D

Mimochodem, tak jak s termínem? 16 nebo 23.7.? Tuhle sezonu ještě nebyl Vyškov, takže bych to viděl s místem jasně :p ;)
 
Ale už zase, papá hodně nafty, olej, kouří po nastartování modře. Škube, vrčí po sešlápnutí spojky, prostě takové dětské nemoci :D

Za mě radši 23.7., jinak sraz na Jesenicku taky ještě letos nebyl :D
 
@Scud Co ty s tím vyvádíš :D Tak to už možná vybrat nějakou vhodnou skálu :D

Oukey, rozhodnuto, dáme to 23. ;) Potom založím srazové téma a můžeme se těšit na srandy kopec :)
 
Paráda, bude nám ctí a moc rádi Tě poznáme ;) Samozřejmě jako všechny, kteří se rozhodnou, za námi přijet ;)
Ano bude to 23.7. ve Vyškově. Jak bude chvilka, tak založím srazové téma, kde budou všechny podrobnosti.
 
Dakujem, tesim sa. Snad mi do toho nic nepride ako do jubilejneho letneho japonec zrazu.
 
No pochopitelně mám pracovní víkend, nicméně Vyškov je z Bozaku celkem blízko, tak uvidíme........musí se to zařídit.
 
Tady to teda kolem pulnoci jede :D Tenhle termin nemuzu, jedu na JAPAN CAMP (kdyz by se kctel nekdo pridat). Tak snad priste :-(
 
Taky bych se rad zucastnil ale tou dobou budu v Madarsku na F1.a taky bych potreboval samolepku klanackou
 
Back
Top