• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Pěkný, škoda, že to není kombík. Taky je trošku starší než bych si představoval a i cena je vyšší i když pokud je opravdu v TOP stavu a třeba by i něco slevil...

Trochu mi vadí ten subwoofer místo rezervy, to je pro mě úplná zbytečnost a mám nedávnou osobní zkušenost s totálně rozsekanou pneumatikou, která by nějakou opravnou sadou zalepit nešla. Takže kdybych to koupil, nejspíš bych to vybrakoval a sehnal někde plechovou rezervu.
 
Myslím, že ta rezerva tam je. Subík je myslím usmístěn uprostřed, tak aby tam byla i dojezdovka. Za zavolání nic nedáš.
 
To si neumím představit, rezervu i subwoofer, tak jsem předpokládal, že rezerva chybí.

Jinak někdy je nás v autě 5, tj. 2 dospělí a 3 děti, takže kombíka využiju celkem často. Tam když je málo místa, stáhnu roletu a můžu tam naložit až po střechu ;) Nebo jsme jeli sice bez dětí, zato jsme měli v autě bicykly.
 
tak vono Fíkus je podstatně menší než M6.... s tou roletou to právě můžeš udělat u liftbacka taky, vyndáš plato a plníš :) Já do auta nacpu horáka s 29" kolama celýho bez sundání předního kola
 
Jaký je rozdíl mezi předfacelift a pofacelift mazdou 6 (1. generace, benzín 1.8 nebo 2.0) a ve kterém roce se to lomí?
 
Jaký je rozdíl mezi předfacelift a pofacelift mazdou 6 (1. generace, benzín 1.8 nebo 2.0) a ve kterém roce se to lomí?
Zásadní rozdíly u 2.0: 104-108kW
5° versus 6° převodovka
Po FL lepší antikorozní ochrana
Hezčí interiér
Menší rozdíly: Jiné nárazníky, jiná maska.

víc mě nenapadá
Co se týče dílů v motoru nevím-mám diesel
FL začíná od roku 10/2005
 
Na auto jsem se byl podívat i ho projet a vypadá fakt pěkně, prakticky bez koroze. Chlapík ho koupil pro manželku cca před 2-3 lety, která s ním moc nejezdí, takže auto bylo víc v garáži než na silnici. Najeli s ním cca 4000 km.

Nevím na co čekáš, zachovalejší auta nebudou.
 
Já vim, je to ale dost nečekaný, do současnýho auta jsem nacpal peníze (novej katalyzátor za 4000 a daší věci), měl jsem plán, že bych auto vyměnil až někdy během příštího roku. A teď tohle ;)
 
Ta zlatá kráska? Gratuluju, myslím, že bys zachovalejší hledal těžko. Jaké jsou zatím dojmy z řízení a motoru? ;)
 
Vy děláte, jako byste nikdy neseděli v Mazdě ;) Co bych vám tak řek, auto jezdí, světla svítí, klaskon troubí, stěrače stírají. Na řízení jsem si nemusel zvykat, připadá mi to podobný jako ve focusu. Prostě jsem si sednul, posunul si sedačku (prodávající má na rozdíl ode mě skoro dva metry) a jel. Volant se dobře drží, řazení jde přesně, auto má vodpich (focus má 100 koní, mazda 141 i když je o trochu větší a těžší).
 
Back
Top