1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

elektrika Navigace CX-5

Diskuzi v 'Mazda CX-5 (KE/KF)' zahájil Bouu, 29. 2. 2016.

1. viki53

viki53 člen KLANu

29
    30
    13
    Ja ju mám z Ebay od 09-2017.;)Stála cca 48 lib.a aktualizoval som zatiaľ 2x/december,marec/.Pri prvej aktualizáci mi vyhodilo,že jej platnosť končí 09-2020:D.

2. tecki

tecki nový člen

28
    6
    3
    Aktualizoval si neoficialnu kartu kupenu z Ebay? Ja som mal zatial obavy to aj skusit, kedze sa jedna vsetko o klonovane karty. A pre aktrualizaciu si zadaval nejake udaje o karte alebo udaje o aute - teda VIN? Podla VIN totiz nemam navig zakupenu, ani to neni problem?

3. viki53

viki53 člen KLANu

29
    30
    13
    Tiež som tomu moc neveril-objednal,resp.kúpil mi ju syn k narodkám;).Tak som ju založil a v decembri po prvý krát aktualizoval cez MAZDA toolbox a všetko O.K.:D.Bola to US,alebo GB verzia -na Ebay je aj Lotyšská/Litva/ ako aj Rumunská verzia,tým by som moc neveril:(.

4. tecki

tecki nový člen

28
    6
    3
    Ok, a ako zistim aku verziu kupujem? Na kazdej je Made in USA...

5. viki53

viki53 člen KLANu

29
    30
    13
    Je to risk;)-ja som vyberal takú,kde bolo na nej napísané -orginál karta nepoužitá,a aj tak je to riziko-ale vyšlo to:).Tú čo mám ja bola United Kingdom....:mad:,ale pozeral som na Ebay tak predaj skončil v marci:(

6. Dal6

Dal6 člen KLANu

31
    10
    8
    Jak tak čtu diskuzi, tak nevím zda koupit. V nejhorším nebude fungovat. Ale origo Mazda jsou vyhozené peníze. To raději budu používat navigaci v mobilu

Sdílet tuto stránku