1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

elektrika Navigace CX-5

Diskuzi v 'Mazda CX-5 (KE/KF)' zahájil Bouu, 29. 2. 2016.

 1. Kaja007

  Kaja007 člen KLANu

  42
  17
  8
  Moc z toho nejsem moudrej jelikoz anglicky nerozumim,ale počitam ze bude stacit aktualizovat sd kartu a system si to pak nahrabne?
   
 2. Veldik

  Veldik nový člen

  28
  21
  3
  Nie, čítačka kariet a nejaký kábel. Plus nový firmware v servise
   
 3. Kaja007

  Kaja007 člen KLANu

  42
  17
  8
  Hm takze ja s tim nenadelam nic a pojedu rovnou do servisu
   
 4. Ter Leeloo II

  Ter Leeloo II moderátor Člen týmu

  1 429
  650
  113
  Spritmonitor.de
 5. Bielan

  Bielan výkonný člen KLANu

  203
  141
  43
  Spritmonitor.de
  Hmmm, nechápu to, ale mně ten můj odkaz funguje. o_O Ale to je fu(c)k - je to prostě na str. 256. ;)
   
 6. PHiLiPZ

  PHiLiPZ člen KLANu

  48
  20
  8
  Spritmonitor.de
  Vysli nove fotky s Apple CarPlay a vyzera to, ze okrem Apple Maps od iOS 12 pojde pouzivat s CarPlay skutocne aj Waze a Google Maps. Kedze som CarPlay nemal ako pouzit, cakal som ze uz davno funguju.
   
 7. Cify

  Cify nový člen

  18
  17
  3
  Ahoj, kde si ich našiel? Ja asi slabo hľadám.
   
 8. PHiLiPZ

  PHiLiPZ člen KLANu

  48
  20
  8
  Spritmonitor.de
  Hod do Googlu carplay waze a je tam hned spusta odkazov.
   
 9. peteris

  peteris nový člen

  2
  0
  1
  Zdravím,
  mám novou Mazdu CX-5 (KF) krátce - asi týden. Mám i navigaci a chtěl bych se zeptat, jestli lze do navigace dávat své POI body (body zájmu). Někde jsem se dočetl, že ve staré navigaci, která byla od TomTom to šlo. Ale otázka je, jestli to jde i teď v nové navigaci. Díky za info.
   

Sdílet tuto stránku