• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

Pod sedačkou je standardní umístění. To ve videu je Amerika a ty jsou celý udělaný jinak
 
Zjistil jsem, ze mi nehraji repro ve prednich dverich ani na jedne strane (nejsem zadny audiofil, takze vzhledem k tomu, ze sedim spise blize k zadnim, tak mi to neprislo) ... nejaky tip na to jak jednoduse zjistit, jestli je problem v Bose zesilovaci nebo radiu?
 
zkusit prohodit s někým bose zes nebo odpojit konektor a napojit malej repráček na vstupy předků, pokud to bude hrát (potichu) tak je rádio ok. Já bych to tipoval na ten Bose zes
 
Nemate prosim nekdo pinouts tech konektoru co vedou do Bose zesilovace? Zkousel jsem hledat, ale je to dzungle a nerad bych neco odpalil.
Zajimaji mne ty predni repro na promereni/pripojeni repro na primo.

Techto
ee9907f91ef631d6e5259fb0340fef12.jpg

Model bose
7420b4dff139007f68e9d9f6d90b9a22.jpg

Nejblize co jsem nasel je toto ...
1628421081772.png
 
Poslední úprava moderátorem:
Správně by tam měla být ta 920A, asi tma máš zes z jinýho vozu, ale můžeš se řídit tím obrázkem ;)
 
No, je to normalni ceska "distribuce" vybava GTA ... Uz jsem to vyzkousel... Schema zapojeni konektoru zda se, ze sedi. Radio i Bose zesilovac se zda byt v poradku. Po pripojeni jineho 4 Ohm reproduktoru hraje jak na vstupu, tak i na vystupu (slabe/zesilene) ... zda se, ze problem je v reproduktorech :(
Takze mne ceka rozborka dveri....
 
Koukni na repro, aso bude v haji, možná vyskočený konektory když nehrajou i výšky
 
Takze potvrzuji odpalene reproduktory. Vubec nechapu, jak se neco takoveho muze stat!? Muziku vubec nepoustim nahlas.
Na reproduktorech nenameren zadny odpor/zkrat, takze to znamena, ze je asi civka opravdu nejak poskozena/prerusena.
Po pripojeni jineho 4 Ohm reproduktoru je zvuk slyset. Stejne jako primo na vystupu Bose zesilovace.

Mate nekdo tip kde koupit nahradni Bose nebo nejakou jinou znacku, ktera by pasovala a odpovidala parametry?

Jeste prikladam foto dveri spolujezdce, kde se nachazi skryte dva srouby. Krytka uchytu se sundava plochym sroubovakem zespodu. Chvili mi zabralo najit kde to jeste drzi a zadne video jsem ke GH nenasel, tak sdilim know-how.
ea90c8fe19a36cd29f237d063fe937f0.jpg

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava moderátorem:
Použij tyto redukční podložky MAZDA01 (případně FORD04 - jsou stejné) a do toho můžeš dát jakýkoliv repro s vyšší citlivostí. V poměru cena výkon doporučím Audison APK 165P pokud máš rád detaily, nebo Blam Relax R2X pokud máš rád rockovější nebo instrumentální muziku, případně Hertz CK165, pokud posloucháš hlavně basový věci, rozhodně doporučím alespoň tlumení dveří dost to pomůže (GH má hodně měkký a tenký plechy). Ze začátku to bude hrát nic moc, ale po pár hodinách se to rozehraje a bude to velkej posun vpřed ;)

Můžeš použít adaptéry na původní konektor AG-20, jen je přepinovat vodiče z okraje dovnitřních otvorů pomocí tenkýho šroubováčku nebo jehly.

No a pokud můžu ještě poradit, já dal nakonec vyšky na palubku protože v původním místě hrajou výšky dolů a dopředu do okna místo na posádku.
 
Zdravím, mohol by som tiež poprosiť o radu. Mam dva mesiace radio junsun z ali, funguje všetko až na canbus, kym som ho mal napojený pôvodne nešlo meniť tlačítka na volante až keď som prepojil ružový s key 1a2. Vie mi niekto poradiť či keď objednám iny canbus bude mi fungovať aj prepinanie spotreby/dojazdu/rychlosti ako na niektorých čínskych radiach? Ďakujem
 
Jeste takovy dovetek k me uspesne oprave a instalaci repro Hertz.
Doporucuji nakoupit nektere dily na www.tme.eu .... je to zapulku oproti ahifi.cz
napr.
 
Vy co mate Eonon GA9498B, tiez vam lezie na nervy to nefungovanie funkcie AF pri tom radiu alebo mam len ja problem. Pri originalnom radiu som ani nevedel, kedy sa radio preladilo na silnejsiu frekvenciu vysielania a teraz: aj ked som v mieste zo silnym signalom, tak zacne z nicoho nic hladat novu frekvenciu a to nie na pozadi, ze by som ani o tom nevedel, ale prestane hrat a "preklikava" sa cez frekvencie, wtf? A ked idem z jednej oblasti do druhej oblasti to vyhladavanie AF ani nefunguje, sice vyhladava tu inu silnejsiu frekvenciu, ale nevie ju najst ... Musim ju manualne natukat, nech nemusim pocuvat to neustale preklikavanie sa cez frekvencie alebo potom drzanie sa tej slabej frekvencie. Chyba je v radiu alebo medzi radiom a sedadlom, ze by som tam nieco zle zapojil? Ako to funguje u Vas?
 
Pokial sa nemylim, toto je k dualnom tuneri. Ked ma radio 2 tunery, na pozadi si vyhlada potrebnu frekvenciu, ktora je pre dane radio silnejsia a ptepne to tak, ze pouzivatel o tom ani nevie. Ak je tuner jeden, vyhladava to tak, ze je ticho.
 
Tak som to včera znovu rozobral, ostali mi po orig. radiu dva káble, ktoré som nemal kam zapojiť, v tom Eonone. Nie je tam pre ne konektor, do ktorého by som ich zastrčil. Som z toho jelen ...

20210906_155350.jpg 20210906_154839.jpg 20210802_191125.jpg
 
Ahojte . Ak by niekto chcel android 10 do sinosmartu
pre verziu CPU SC9853i, 8*1.8 GHz, 4GB , Bose . Please download the latest firmware by this link: https://yadi.sk/d/HAv6vFPcwBYqlA Then you prepare one USB disk (8G or 16G) and format FAT32, you copy all the files to the ROOT of the USB disk(not under any folder), insert to USB port, it will update automatically.
 
@kleine ten širší bilej je aux v loketní opěrce to jedině předělat na konektor od eononu, ten druhej bude zřejmě GPS anténa od původního rádia s navigací ;)
 
Back
Top