• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

Kluci jak jste spokojený s hlasitosti sinosmartu? Me strašně štve jak to hraje potichu...jste s tím spokojený?
 
Já měl bose systém a teď tam mám místo toho zesilovač od audisonu, ten je nastavenej na 1/4 (dveře) a rádio většinou pouštím na 30% .... ale po pravdě nevím jak silnej ten výstup samotný rádio má při zapojení na ne-bose systém, nicméně je tma TDA chip určenej do autorádií takože to bude klasika 4x52 max s obrovským zkreslením resp 4x15W s poslouchatelným zkreslením, každopádně by to mělo být dostačující. nemáš staženou hlavní hlasitost v továrním menu (to pod heslem 3368) ze 60 na 30 ?
 
Podívej mám Bose a právě to jedu pořád na 100 a Youtube sotva slyším... Spotify a rádio je hlasitější ale i tak... Podívej to nastavení zkusím, o tom nevim :-o
 
koukni na to, je to stupnice s maximem 60 ;) zřejmě to budeš mít stažený tak na těch 30
 
Já měl bose systém a teď tam mám místo toho zesilovač od audisonu, ten je nastavenej na 1/4 (dveře) a rádio většinou pouštím na 30% .... ale po pravdě nevím jak silnej ten výstup samotný rádio má při zapojení na ne-bose systém, nicméně je tma TDA chip určenej do autorádií takože to bude klasika 4x52 max s obrovským zkreslením resp 4x15W s poslouchatelným zkreslením, každopádně by to mělo být dostačující. nemáš staženou hlavní hlasitost v továrním menu (to pod heslem 3368) ze 60 na 30 ?
Podívej myslíš v tom Car settings >Extra settings? Mi to tam žádný heslo nebere :/
 
Ahoj,

má někdo typ (v téhle době) na Android radio se 4GB RAM a aspoň 32GB ROM? Mohlo by mít i podporu Bose, ale na Bose to jde napojit i bez podpory radia, takže ta podpora není podmínkou. Díky :)
 
Před Tvým dotazem je 19 stránek informací, na nich najdeš co hledáš ;)
To já vím samozřejmě, ale jestli náhodou někdo neobjevil něco, co tu ještě zmíněno nebylo, takhle byl myšlen můj dotaz ?? to se omlouvám, že byl dotaz špatně řečen ?
 
Poslední úprava:
Omlouvám se. Je to Zařízení - Zvuky - Power conditioning

IMG_20210915_222639.jpgIMG_20210915_222719.jpgSAVE_20210915_223740.jpg
 
Poslední úprava:
Není to Sinosmart z evropskýho skladu?, ozvalo se tady pár lidí co to koupili z eu skladu a byli bez launcheru jako ty, my co to vzali z cinskýho skladu tak to vypadá viz moje fotky
 
Já to měl z českého ale vzhledem k tomu lepšímu displeji mi to posílali z Číny a platili za mě clo... Launcher tam mám svůj, Carlauncher, ale o tom to asi není ne? Jaký máš procesor a verzi androidu?
 
Resp on to neni přímo launcher jako takovej, ale spíš nádstavba menu nastavení, launcher používám taky Carlauncher
 
Dle Sinosmartu je to stará verze rádia ty tvoje fotky... poradili mi zvýšit to tady, ale za mě to pořád není ideál.. .

20210916_065711.jpg
 
Ne

Po FL radio ti v Pred FL nebude fungovat

Odesláno z mého SM-G970F pomocí Tapatalk
 
Konečně jsem se dostal k výrobě a výměně subwooferu. Takže poslední část Bose systému odstraněna.

Použitý reproduktor je Audison APS 8 D dvoucívkový, který lze zapojit jako 2, 4 nebo 8 ohm. Reprobedna s vnitřním objemem 41L bassreflex (štěrbina). Rozměry 100x35x20 cm + 8cm nožky. Repro umístěný dolů, aby se vrchní část dala použít jako odkládací plocha.
Lze vyrobit i jako menší bednu s objemem 26L s menším "hrbem" a rovnější charakteristikou o rozměrech např 24x40x50cm. Nebo s nižším laděním např pro domácí použití k filmům jako pasivní subwoofer.
Díky objemu a naladění není pro běžný poslech potřeba zesilovač s vysokým výkonem. Konečně jsou slyšet i hodně nízký frekvence, originální 7,5L bedna APBX 8 DS nedokáže zahrát. Velká spokojenost ;)
IMG_20211003_193635.jpgIMG_20211003_193713.jpgIMG_20211004_172354.jpg
 
Poslední úprava:
Back
Top