• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

No dobrá, když ta konverzace pokrčuje zde, tak Ok :) Já jsem jablečný, tedy na hudbu Apple music, který má možnosti kvality a samozřejmě mám zapnuto na full, což je 24bit/192 kHz (v případě nestažené hudby to moc hezky sosá data :) ). Rádio má BT5, takže taky v pohodě. Jak říkám, hraje to pěkně, samozřejmě to nikdy nebude Kenwood apod., ale špatné to fakt není. Když mi bylo 20 a měl jsem ve svém Nissanu 240 zástavbu Alpine + Rockford, tak to byla samozřejmě úplně jiná liga, ale kdybych porovnával s posledním autem před Mazdou, když nemohu přímo s originální zástavbou Mazdy, tak tam byla hudba na podobné brdo (7 nebo 9 + 1 jestli si to dobře pamatuju od Beats) a jak hraje Mazda mi vyhovuje víc. Jediné co mi vadí, respektive to je čistě můj problém, že jsem si hrozně navyknul na zvukový projev toho, co mám doma za repro + i jako sluchátka a tomu se těžko něčím jiným blížím. Holt můj oblíbený Klipsch má fakt specifický zvuk, který mi strašně vyhovuje, ale mám to pak s čímkoliv jiným dost těžké :)
Já mám takhle doma sluchátka od Marshall, který mají strašně výborný a vyvážený zvuk, že od té doby, co je mám, tak mám problém s čímkoliv jiným. :Do_O:joy:
 
Ahoj. Koupil jsem autoradio Eonon q98pro. Co mě trápí je signál FM rádia,je slabý a nedá se to poslouchat. Do rádia jsem zapojil anténu napřímo,v balení byla ještě redukce z fakra konektoru,ta se ale nedá použít z důvodu klasického konektoru antény z auta. Neví někdo jak by se to dalo vyřešit? Dík za rady.
 
Ahoj. Koupil jsem autoradio Eonon q98pro. Co mě trápí je signál FM rádia,je slabý a nedá se to poslouchat. Do rádia jsem zapojil anténu napřímo,v balení byla ještě redukce z fakra konektoru,ta se ale nedá použít z důvodu klasického konektoru antény z auta. Neví někdo jak by se to dalo vyřešit? Dík za rady.
Vím, že se dají koupit ještě zesilovače. Možná by to mohlo pomoci.
 
Zesilovač už je u antény, spíš je potreba zkontrolovat, jestli jsou v konektoru piny na napájení antény. Některý radia to nemají napinovany. Schema konektoru a zapojeni jsem tady dával několikrát, stačí projít stránky zpět
 
Lidé dobří, poraďte prosím idiotovi...

Když se dívám na tento odkaz : https://www.aliexpress.com/item/100...8.0&pvid=36a2b13b-ddc2-47a3-901f-4676329229b8

tak aktuální cena verze rádia Sinosmart pro verzi BOSE s parametry 4GB paměti RAM a 32GB úložiště + QLED displej 1280x720p stojí : 6492,04Kč s poznámkou, že "Price inludes VAT". což teda pro mě jako eurozónu znamená v praxi co ?

Že po zaplacení dopředu přijde někdy do Čech zásilka, kde už nezaplatím českých 21% DPH, ale doměří mi clo ? Nebo už se na to nevztahuje žádný dodatečný doplatek ?

Jsem tímhle nakupováním nepolíbený, u položky za 50CZK..:500CZk bych to neřešil, ale při 6500Kč a případném doplatku 10% cla a 21% dph by se mi z toho rázem stalo 10 000Kč, takže se raději ptám

Díky
 
Já teď objednával nový kryty na přední světla, taky tam bylo included VAT 21% ve faktuře. Celnice zatím chtěla dodat potřebný dokumenty a informace, kde jsem uvedl že VAT již bylo zaplaceno viz faktura, zatím se neozvali tak nevím, jak budu vědět, napíšu
 
Děkuji. A to mi před odesláním po provedení objednávky přijde v angličtině od toho Sinosmartu s platebními údaji a rozpisem ceny bez daně a s daní ? ?
To bude asi jiná daň, než našich 21% DPH :D To se asi našim celníkům líbit nebude :D

Já jsem teď objednával dvakrát něco z unie a tam rozumím tomu, jak to funguje, ale při dopravě zboží ze státu mimo EU a navíc z Číny to bude trochu divočina.
 
Já teď objednával nový kryty na přední světla, taky tam bylo included VAT 21% ve faktuře. Celnice zatím chtěla dodat potřebný dokumenty a informace, kde jsem uvedl že VAT již bylo zaplaceno viz faktura, zatím se neozvali tak nevím, jak budu vědět, napíšu
Muzes hodit pls. link na prodejce. Taky zvazuju nove kryty.
 
@jirka87 be tvych objednávkách máš volbu download a je tam na výběr invoice shipping package info atd. V invoice je to rozepsaný a VAT je tam 21% v aplikaci je jen invoice
IMG_20221115_150903.jpg

@MildaMPS pošlu link
 
Lidé dobří, poraďte prosím idiotovi...

Když se dívám na tento odkaz : https://www.aliexpress.com/item/1005003595362336.html?spm=a2g0o.store_pc_groupList.0.0.7851379cvoEG6A&pdp_ext_f={"sku_id":"12000026837002063","ship_from":"CN"}&gps-id=pcStoreJustForYou&scm=1007.23125.137358.0&scm_id=1007.23125.137358.0&scm-url=1007.23125.137358.0&pvid=36a2b13b-ddc2-47a3-901f-4676329229b8

tak aktuální cena verze rádia Sinosmart pro verzi BOSE s parametry 4GB paměti RAM a 32GB úložiště + QLED displej 1280x720p stojí : 6492,04Kč s poznámkou, že "Price inludes VAT". což teda pro mě jako eurozónu znamená v praxi co ?

Že po zaplacení dopředu přijde někdy do Čech zásilka, kde už nezaplatím českých 21% DPH, ale doměří mi clo ? Nebo už se na to nevztahuje žádný dodatečný doplatek ?

Jsem tímhle nakupováním nepolíbený, u položky za 50CZK..:500CZk bych to neřešil, ale při 6500Kč a případném doplatku 10% cla a 21% dph by se mi z toho rázem stalo 10 000Kč, takže se raději ptám

Díky
For all the customers from EU 27 countries, the price you see on aliexpress includes VAT. If your order payment<150 euro, you need to pay VAT tax when you make payment on aliexpress.
If your order payment >150 euro, you DON'T need to pay any tax when you make payment on aliexpress.
 
Ahoj, já si ho objednával z ali 29 října když stálo 6494kč. Jak jsem se dostal na placení, tak byla výsledná cena 5077kč s oddůvodněním že budu platit ještě clo a dph u nás. Z celnice se mě už ozvaly tento týden, že budu doplácet 581kč a počítám že dph bude ještě cca 1000kč.
 
Mluvil jsem včera se známým celníkem a když prodejce uvádí VAT 21% ve faktuře, tak se to normálně uznává

@Green to je hodně slušná cena
 
Poslední úprava:
Tak po roce zas drobný, ale znatelný posunutí ve zvuku. Z původní ESB 2.6K2 (2000 series) přechod na výšky ESB 3.28 (3000 series) a středobasy Hifonics Zeus ZX6.2C.
Zkoušel jsem i ESB 5.028 (5000 series) , ale ty byly uječený, neměly tak čistej hlas jako řada 3000

IMG_20221203_081138.jpgIMG_20221203_081208.jpgIMG_20221203_080651.jpg
 
Poslední úprava:
Neresil jsem, byla v planu vymena auta, ta ale nakonec pro rodinne duvody toho,kdo se ho mel zbavovat padla. Zatim to neresim, jelikoz jsem nechal za detskou sedacku 2nasobek ceny radia,takze aktualne to nechavam spat. Ale takovych veci je vic...mam uz nejmene pul roku ve skrini zesilovac,repraky,tlumeni....kdovi kdy a do ceho to namontuju ?
 
Neresil jsem, byla v planu vymena auta, ta ale nakonec pro rodinne duvody toho,kdo se ho mel zbavovat padla. Zatim to neresim, jelikoz jsem nechal za detskou sedacku 2nasobek ceny radia,takze aktualne to nechavam spat. Ale takovych veci je vic...mam uz nejmene pul roku ve skrini zesilovac,repraky,tlumeni....kdovi kdy a do ceho to namontuju ?
Poznám ?
 
Back
Top