• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Plynové vzpěry kapoty

Taky bych rad nasel nake vyskousene pro GL/2018+. Nad tema z ebay sem premyslel tak dlouho, az se vyprodaly...
 
To je jak dotaz z Prostřeno: A jsou ty knedlíky domácí? Jasně, i ty talíře pod nima jsem včera umotala.

Stručný návod, jak zjistit, jestli jsou vyzkoušené: otevřete ten AliExpress, kliknete na Sort by Orders, vyberete ten první artikl a podíváte se na recenze.
 
hahah shreku... to ale muze byt klidne fake.. proto se ptam tady :) pokud ne, staci to rict normalne nebo se nevyjadrovat vubec ;)
 
cau, nejaky tipy na vzpery? ty na Ebay uz nejsou dostupny ... a za 4ku z mazdashop mi to prijde jako vydridusstvi :D mate nekdo primou zkusenost s necim co je momentalne dostupne, overene a nestoji to nekolik tisic?
Tak tipů na různé vzpěry se zkušenostmi je tu celkem dost, ne? V tomto vláknu nebo ještě dát do hledání jednoduchý dotaz "plynové vzpěry". Mazďácké tu patrně nemá nikdo.
 
hosi vy jste dneska jak zenska pred kramama :D co je? se clovek slusne zepta.. priste abych se bal neco napsat ... co kdyby tu byl jeden prispevek vzdalene pripominajici tematicky ten topic :))))))
 
Co k tomu říct... : unamused: Jde o to, že takto nevyužiješ potenciál tohoto fóra. Mě se třeba zrovna před pár dny jeden z členů zeptal na mou zkušenost se vzpěrami od jednoho Rusa, protože si zde našel moje info o nich. Tak jsem mu rád odpověděl. Ale nebaví mě psát opakovaně dokola to samé, co už jsem tu psal.
Ale jestli ti nejde tolik o informace, ale hlavně o to si tu pokecat, tak budiž, je to tvoje volba.
 
no vidis, tak kdybys radsi poslal odkaz nebo to jen proste ignoroval, tak si nebudes kazit den :)
 
Tak mi přišly plynové vzpěry přední kapoty na Mazdu 6 GL po faceliftu 2018 z RF:


Skvělé dílenské zpracování, dobra komunikace, žádné clo ani DPH! Zboží bylo řádně procleno v RF i CZ!
Ani jedny z Aliexperes.com nejsou upraveny pro nové panty přední kapoty, které jsou po zmiňovaném faceliftu!

IMG_2042.jpegIMG_2043.jpegIMG_2044.jpegIMG_2045.jpegIMG_2046.jpegIMG_2047.jpeg
 
Vypada to dobre! To sem zavahal, sakra. Mel sem je taky koupit. Snad jeste budou nekdy nekde k sehnani...

Do jake vyse se otevre kapota (ve srovnani kdyz to podepres prutem)?
 
Vypada to dobre! To sem zavahal, sakra. Mel sem je taky koupit. Snad jeste budou nekdy nekde k sehnani...

Do jake vyse se otevre kapota (ve srovnani kdyz to podepres prutem)?
Když si klikneš na odkaz výše (nad fotkami), tak si je můžeš přímo z něj objednat. Nebo https://upory.ru

O cca 5 cm výše. Je tam ještě vůle ;)
 
sikyl: Za ako dlho Ti prišli? Objednával som pred tromi týždňami z tej istej stránky.

mrpcz: Ty si tuším písal, že už nie sú. Teraz má uvedené, že má 2 ks:

 
Kazdemu co jeho jest! :)

Ale stejne je to vostuda, ze na takovem aute ty vzpery nejsou uz od vyroby. Strejda ma Dacku Duster, nestala ani polovinu toho co moje M6, a ta ty vzpery kapoty ma...
 
Kamarát ma E medveďa cca 2-3 roky starého, dovezeného z DE a nemá automatické diaľkové. A výbava ze hadam všetko, co si spomenies. Nenapadlo ho, ze to nebude mat a auto uz bolo doma, ked si to všimol. Ja domontujem vzpery za 64 € a on diaľkové dorobi za kolko? Ak vôbec... A auto ako nové v o dosť vyššej cenovke ako M6.
 
Back
Top