• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Tak minuly patek prezuto na zimni 16" a rozhodne spokojenost. Nepripadaji mi vic hlucne nez minule Nokiany a rozhodne mi pripadaji jistejsi v zatáčkách, vzhledem k profilu...Nokiany 16" byly v rychlejších zatáčkách rozhodne vetsi blato nez tyhle Micheliny. Jen muj názor, každý ma svůj vlastní ;)
 
Tak být dneska na letních, tomu říkám výhra. Čekám tady příspěvky s přezouváním zpět na zimní :)
 
tak zalezi kde jezdis. ja mam letni od min tydne :) a pohoda.. snih uz nebude, pod nulu to pres den nespadne (v noci neplanuju nikam jet) .. no problem :) a 19'' je 19'' :)))
 
tak jestli bydlis na horach :))) ja mam auto ve meste v garazi ve strednich cechach .. a nejezdim denne do prace tak je mi to jedno.. klido ho necham tyden v garazi :D nez se zase otepli ...
 
Dneska Příbram (nadmořská výška cca 500m) v 7:00 cca 2cm sněhu na autě a teplota rovná 0°C, aktuálně v 10:20 sníh s deštěm.
Jezděte opatrně a slunce v duši :)
 
Na toto je vcelku užitečná věc (vím, že každý nemůže :D ), ale vcelku jsem teď vděčný za Home Office, když už mám letní. :D
 
Loni (nebo predloni?) se kolegovi stalo, ze rano dojel do prace na jarni pohodicku a behem pracovni doby napadlo 2-3 cm snehu, tak se se stazenou prdeli soukal na letnich domu... ? (pricemz hned u prace je pomerne schopny kopec).

... to je ale kazdorocni evergreen, je to na kazdem auto foru, proc mame potrebu si o tom kazdy rok psat ? ?
 
auto je v garazi, ja na home office, takze kdyz napadne tak si holt dam karantenu, nebo MHD :D
nastesti brno a snih nejsou moc compatible :cool:
 
U nás sucho a 4 nad nulou. Letní mám už asi 14 dnů. Když chodím pěšky pro děti do školy, tak koukám na auto kolem paneláků, přezuto má tak 10%, ale minimálně 50% aut má zimní pneu v takovém stavu, že moje letní udělají více služby.
 
Loni (nebo predloni?) se kolegovi stalo, ze rano dojel do prace na jarni pohodicku a behem pracovni doby napadlo 2-3 cm snehu, tak se se stazenou prdeli soukal na letnich domu... ? (pricemz hned u prace je pomerne schopny kopec).

... to je ale kazdorocni evergreen, je to na kazdem auto foru, proc mame potrebu si o tom kazdy rok psat ? ?
Asi příroda testuje kolegovi řidičské schopnosti, když nechce na školu smyku třeba, si to osvěžit, udělá to příroda za něj. :D

To je jednoduché, děláme si tak inventuru změn počasí za čas. Tedy se buď ujistíme, že je to furt stejné nebo se to mění. Z toho co tu píšeme, bychom mohli vydávat sborně Pranostiky MazdaKlanu. :D
 
Já jedu dnes na Šumavu - ještě ze mám ty celoročky a ten stres z přezouvání a špekulování a věštění z koule jestli přezout nebo ne se mne už netýká ?

Jo to je přesně to co se mi na nich líbí nejvíc ?
 
Já jedu dnes na Šumavu - ještě ze mám ty celoročky a ten stres z přezouvání a špekulování a věštění z koule jestli přezout nebo ne se mne už netýká ?

Jo to je přesně to co se mi na nich líbí nejvíc ?
No jsem na stejné lodi, vážně zvažuji kvalitní celoročky. Protože naposled jsem v horách v zimě byl před mnoha lety a nevypadá to ani do budoucna. :D Lyžování nenímůj šálek čaje.
 
No jsem na stejné lodi, vážně zvažuji kvalitní celoročky. Protože naposled jsem v horách v zimě byl před mnoha lety a nevypadá to ani do budoucna. :D Lyžování nenímůj šálek čaje.
Já je schválně testoval i na horách a úplně v pohodě, chovají se jak prémiové zimaky - neříkám že nejlepší ale prostě regulérní kvalitní zimák na sněhu. Na vodě jsou bez konkurence a to je to co v zimních a přechodných obdobích převládá.
Do kufru jsem nahodil řetězy kdyby něco, ale krom toho, že jsem si je testnul díky příkazové značce tak jsem je nemusel použít.

Teď mám tyhle:

Jsem zvědav jestli bude během roku uveden nějaký model který bude ještě lepší. Tedy v rozměru 215/45 R18

Ještě mě zajímá co letní 35°C ale ve 20-25°C se chovali úplně v pohodě jak letní Bridgestone co sem měl nazuté z fabriky.
 
Back
Top