• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé první jarní sraz (nejen) Prague Unit 1.5.2016 na Chodově

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Zdar všichni,
rádi vás všechny zase potkáme /respektive rádi uvidíme i ty, co jsme ještě neviděli/ od 16ti hodin na svátek práce na střeše OC Chodov viz mapka níže

Program:
pokec
@Natural ův led(k)ový pytlík :D
kafe a občerstvení z OC

mapa.jpg
 
Kua to zrovna nemůžu. Rodinná oslava narozenin a ještě hromadná, máme to já, moje dcera a nevlastní dcera (= od přítulkyně) téměř v jeden den. Mně serete, buďto mi to unikne (jako na tý Harfě, kterou mám vlastně na cestě z práce) nebo se mi to s něčím kříží. :(
 
Já jedu... Alespoň se zase po dlouhé době podívám ze vsi do města a to hned toho hlavního...
 
Zdar chlapi, nemohl byste někdo dorazit s nějakou alespoň základní diagnostikou? Včera se mi rozsvítil vrtulníček a snížil výkon, zkusil jsem základní řešení z windows (vypnout/zapnout) a výkon se vrátil. Nakonce dnes ráno zhasnul i vrtulníček... Tak bych potřeboval napíchnout jestli tam nezůstala nějaká chybka...
 
někdo určitě aspoň OBDII. mít bude, na posledním sraze těch modulů poletovalo celkem dost :))
 
Zdar chlapi, nemohl byste někdo dorazit s nějakou alespoň základní diagnostikou? Včera se mi rozsvítil vrtulníček a snížil výkon, zkusil jsem základní řešení z windows (vypnout/zapnout) a výkon se vrátil. Nakonce dnes ráno zhasnul i vrtulníček... Tak bych potřeboval napíchnout jestli tam nezůstala nějaká chybka...

diagnostiku přivezu
 
předpokládám, že kdo se vybavil MazdaKLANím ohozem ve formě trika a bundy, nebo jen jednoho z oblečků, si jej oblékne i na srazy - proto jsme to vlastně vyráběli :) Pokusím se jít všem příkladem :)
 
Předpověď počasí na neděli je relativně příznivá. Sice asi nebude moc svítit slunce, ale mělo by být 18 stupňů a ne taková kosa jako doposud. V případě, že by vyloženě pršelo a bylo hnusně, přesuneme se o patro níže pod střechu. Kdo bude chtít, pište si o telefonní spojení do SZ nebo reagujte i v neděli sem do fora, budeme online ,-)
 
Back
Top