• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé první jarní sraz (nejen) Prague Unit 1.5.2016 na Chodově

Jinak kdo má volnou neděli, tak se může klidně za námi s @karel_b zastavit. Budeme od rána (cca 9:00), jako již obvykle v garážích XXXLutz na Stodůlkách ;) Vapka je tam poblíž na OMW, takže ideální možnost o oplachu před srazem.
No a až se bude blížit čas začátku srazu, tak taková společná vyjížďka na Chodov zní celkem jako plán :)
 
To zní lákavě ale mám doprd....:mad:pracovní povinosti,možná něco vymyslim:rolleyes:
 
Asi plastovej zakládací klín od kamčáka. Auto si odvezla odtahovka (chvíli jsem ještě jel po D8) přes Mazda Assistance, Mazda Zeman samozřejmě všude zavřeno, tak to odvezli složit někam do Kladna a v pondělí jim to dovezou zpět na Poděbradskou. Pneumatiku asi nikde nenakoupím ani neobjednám, aby byla v pondělí. A pochybuju, že Zeman bude mít něco skladem a dřív než v úterý...
 
mazec. Tak vytáhni švárovu CX ,-)

edit: neměli ti dát náhrádní káru ...?
 
Švára zrovna kdesi lítá tryskáčem a CX-5 parkuje v TimeAiru za plotem. No nevím, Mazda určitě ne, to se vymlouvají, že to není vinou vozidla, takže mám nárok jen na odvoz do nejbližšího Mazda servisu (dali vybrat mezi Lovosicema a Prahou), ale zavolám na Kooperativu, mám tam nějaké POV+HAV+sklo+NA100PRO tak mrknu do papírů.
 
no právě z mýho havka by náhradní vůz být měl, zčíhni to ,-)
Jo je tam náhradní auto, nicméně to mě ani tak nepálí. Spíš sháním kdo má pneumatiky 225/45/19 (Dunlop SP Sport Maxx RT nejradši) za nějakou normální cenu a v pondělí. TirexTyre v Modleticích vyprodáno, skladem 12x Kumho Ecsta Le Sport KU39 (no pořád lepší než turistická Turanza T001, že), 4x FK453 (z toho dva DOT13, no Falken už ani radši ne), 4x Nokiany zLine v XL (ani snad taky ne), dvoje pirellky jedny na SUV, druhé runflaty. Jestli se Auto Zeman nepochlapí s nějakou normální cenou od svého dodavatele, tak nevím...
 
Proc te zajima cena? Jde to z havka, ne? spoluucast bude za jedny prachy tak jako tak.... Tezko budou hledat majitele toho klinu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proc te zajima cena? Jde to z havka, ne? spoluucast bude za jedny prachy tak jako tak.... Tezko budou hledat majitele toho klinu...
HAV spoluúčast 5000 Kč, takže to akorát tak nějak vychází. Cena mě zajímá, protože bych eventuálně rád už teda vyměnil obě přední, nemá cenu shánět jednu T001 a mít na druhé poloviční vzorek. Ale třeba na to dojde. :D
 
Pokud Ti mohu poradit, tak vyměň obě na nápravě. Od ,,17" nahoru to tahá a nedělá to dobrotu ani vzadu. Dunlopy jsou super. Jezdil jsem na minulé M6- 2 sady Dunlop SP Sport MAXX GT MO MFS..Origo Bridgestone Turanza T001 stojí za.... Recenze na ně jsou absolutně lživé. Když mydlím zatáčky od Turnova na Liberec, tak to na vodě jedu o cca 30 km/hod. pomaleji než na Dunlopech. Stejná sračka jako Bridgestony jsou Hankook- ty jsem měl loni na Peugeotu 508 SW. Pro důchodce a honiče spotřeby to stačí, ale vím, že po Bridgestonech přijdou jedině Dunlop, nebo Michelin. Ročně najezdím 50 -80.000 km a při tomto nájezdu, kdy mě věčně tlačí čas je hned poznat, co je dobrá guma. Byl jsem hotový, když jsem vyndal z pytle nové kola- ve vnitřku natlučený nasurovo závaží na plecháče. Musela dolu guma od disku- 10 min opatrného sundávání a disk sedřený na hliník, takže se musel zatřít- výrobce origo Mazda disků,,19": made in China. Kola byly na autě jen při přepravě k dealerovi- při kontrole absolutně rozvážené! Co je na autě ještě made in China??? Je něco něco, co ještě netlačí China?
 
Poslední úprava:
Však jo, Turanza je už podle názvu obyčejná pneu třídy touring.
 
Back
Top