• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé první jarní sraz (nejen) Prague Unit 1.5.2016 na Chodově

ve 13:35 poprvé přistává na Ruzyni A380, nepojedete se někdo juknout?
 
Zdržuje mě nějakej žabožrout :D
 

Přílohy

  • WP_20160501_001.jpg
    WP_20160501_001.jpg
    434,4 KB · Zobrazení: 27
...taky jsme se bavili o spotřebě, tak jsem zmonitoroval cestu domů - ze Strahova do Strakonic - téměř celou cestu na tempomat a spotřeba 7,0. (ale možná je to tím jak to @Natural navoskoval a byl hrozně malej odpor vzduchu :) )
 
...taky jsme se bavili o spotřebě, tak jsem zmonitoroval cestu domů - ze Strahova do Strakonic - téměř celou cestu na tempomat a spotřeba 7,0. (ale možná je to tím jak to @Natural navoskoval a byl hrozně malej odpor vzduchu :) )
Tak to je naprostá paráda! Bylo mi ctí a potěšením připravovat na sezonu takovou krasavici ;)
Jasná věc, koeficient odporu vzduchu se prostě rapidně změnil :D Přesně, jak jsme říkali :D
 
HAV spoluúčast 5000 Kč, takže to akorát tak nějak vychází. Cena mě zajímá, protože bych eventuálně rád už teda vyměnil obě přední, nemá cenu shánět jednu T001 a mít na druhé poloviční vzorek. Ale třeba na to dojde. :D
Ahoj, tak predelame havko na 0% spoluucast, ne? :)

btw: Svagr dela v TimeAiru? Co tam dela? :) Nebo jak se jmenuje... :)
F.




btw2:ucast vcera slusnaaaa! :)




jo a v tom videu - dobrej momentar:D Asi bych rekl upe to same :)
 
Ahoj, tak predelame havko na 0% spoluucast, ne? :)
btw: Svagr dela v TimeAiru? Co tam dela? :) Nebo jak se jmenuje... :)
Dík za nabídku, už jsem měl na minulém autě, ale nebourám zase tak často. Pilotuje vesměs OK-EAS a jiné dva Beechjety. Ostatně je tu taky pod nickem Vajco.
 
...taky jsme se bavili o spotřebě, tak jsem zmonitoroval cestu domů - ze Strahova do Strakonic - téměř celou cestu na tempomat a spotřeba 7,0. (ale možná je to tím jak to @Natural navoskoval a byl hrozně malej odpor vzduchu :) )

Tak to jsem jel za skoro stejnou spotřebu, já 7,3, ale nafty... :confused: Že by ten vosk až tak fungoval?:eek:
 
Dík za nabídku, už jsem měl na minulém autě, ale nebourám zase tak často. Pilotuje vesměs OK-EAS a jiné dva Beechjety. Ostatně je tu taky pod nickem Vajco.

Tak aspon muzem zkusit dat vetsi slevu na tech 5%/5tis co mas ted.


OK, diky, napisu mu :)

F.
 
Nic se porovnávat nebude... Průměrná už je smazaná. :p
No, musím přiznat, že skoro celá dálnice směrem k nám je průjezdná jen v jednom pruhu a omezená na 80. Tak jsem jel nalepenej na tempomat na auto přede mnou, který jelo celou cestu tak 100-105. Ale jinak ten vosk tomu určitě pomohl :D
 
Back
Top