• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Rozměry kol

Opravujem svoj prispevok, myslel som alu v rozmeroch 7,5J x 17 ET 50 s GJ? Pneu by som dal podla TP 215/55 R17.
 
Možná hloupá dotaz, ale prosím, jak je to se středovou dírou. Na svoji M6 HJ mám díru 67,1, ale disky mívají různé, nejčastěji jiné, než přesně tu kterou potřebuji. Existují nějaké vystřeďovací kroužky, je to v pohodě? Nebo je lepší koupit disk s dírou přímo na moje auto? Díky
 
Největší výběr rozměrů středových kroužků mají v Hradci Králové. Přesně změřit disky a zadat na Mazda 6 GH
 
Vím že se to tady nějak omílá pořád dokola ale pořád nevím jestli, když dám na zadek kola s et 45 na mazdu 6 gh 2.5 125 kw rok 2008 s originál pneu 225/45/18, jestli nebudou dřít o zadní lemy blatníků, které má mazda řešené tak, že jsou ukončené bez ohnutí. Díky za rychlou odpověď:(
 
jsou krásný. Já to chci provést jen vzadu 15 mm podložkama a dát na ně origo 60 - 15 je ET 45 ale jen vzadu a trochu se teda bojim. Na každým autě co jsem měl jsem to měl rozšířený jen vzadu. Ať jsem měl volvo nebo renault, ale mazda ty blatníky vzadu udělala velmi zvláštně:confused:
 
Jj, GH to má pořád tak na prd, ale třeba aktuální 3 už to má konečně ohnuté. Pokud je to o podložkách, tak se to dá vyzkoušet ne? Já mám auto snížené a co vím, tak zadní náprava se po naložení trochu "rozčapne", takže to nechodí kolmo do podběhů. Jinak by mi to taky nevycházelo.

Tady je vidět aktuální stav.
 
Poslední úprava moderátorem:
jasný vyzkouším. Snížený to nemám na to vsázím. Budu taky doufat že se to rozčapne;). Tak dík. Prostě vyzkoušet
 
tak jsem dal podložky 15 mm jsou už s nalisovanýma šteftama a ejhle nevyzkoušim. Páč originál kola nemaj žádný prolisy na náboji a originál štefty se nikam neschovaj. Tak buď věřit že to nebude drhnout a originál šrouby odřezat nebo nevim:)
 
Cimmi tady psal že měl ET 45 a lehce mu to drhlo. Dal sem fotku a vypadá to že mu to snad drhlo o podběh na předku a ne o lem zadního blatníku. Tak nevim:oops:
 
To těžko. V TP je zápis alternativních kol pro GH - 7,5J x 18 ET 60. Tedy jsou tyto nejen širší o půl " (12,5 mm), ale ještě o 10 mm více vystouplé! Takže povylezou celkem o 16,25 mm. Je dobré číst vlastní TP.
 
Back
Top