• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Rozměry kol

na STK to resi pokud cumi kolo ven nebo kdyz se technik spatne vyspi
pri nehode to muze resit pojistovna kdyz nechce platit
(pokud ET neni zapsane v TP tak defakto vozidlo neni zpusobile jizdy na verejnych komunikacich)
 
Zdravím pánové,měl někdo možnost si udělat zkušenost s Alu Yakuza Japan nebo 4R ?
 
Ahoj kluci, sháním na Mazda 6 GH 2012 2.0 benzin alu kola. Co jsem se tak díval tak s et 60 podle TP nelze téměř sehnat, tak jsem si našel alternativu zde a nebo ještě zde, a myslíte ze by nemněl být problém se zapsáním do TP a co se tyče provozu? chtěl bych tam dát 215/50 kola.
 
Včera jsem přezouval na letňáky co jsem si na podzim dovezl s autem z D. Na webu Brocku jde stáhnout Atest pro GH. Zatím je v TP nemám zapsané. Snad s tím nebude problém. ET 50 vychází s odřenýma ušima, aby to nedřelo o podběhy. Mám rozměr 8,0Jx18. Pneu 225/45 R18.
Zimáky kola mám Rial v rozměru 7,5Jx17, ale nenašel jsem na nich ET. S těmi jsem prošel komplet technickou při dovozu.
 

Přílohy

  • DSC_2885.JPG
    DSC_2885.JPG
    357,6 KB · Zobrazení: 63
  • Kola Brock 55025807-7N-22-3-001.pdf
    106,1 KB · Zobrazení: 7
Dneska jsem byl zapsat nové Tomasony TN16 hyperblack R19. S magistrátem je vždycky legrace, kopíruju sem zážitek ode mě z galerie:

1. STK Fričova - bez objednání, jako obvykle příjemný a dobře naladěný technik během pěti minut vykoukl na parking na moje kola, pochválil, pokyval hlavou, dal štempl a za deset minut vyřízeno
2. Magistrát Bohdalec - přijíždím do nové budovy, kde jsem odkázán do té staré, že tam se zapisuje. Sedám do auta, popojedu těch 500m, kdyby to ještě chtěli vidět. Přichází řada na zaplacení 50Kč poplatku v automatu. Stroji nabízím 200Kč bankovku, ale bere jenom mince, nemá zpátky. Nemám. Jsem odkázán zpátky do nové budovy do jiného automatu. Takže se proběhnu a když se vrátím, úředník si nese z mikrovlnky teplé brambory s vajíčkem a prohlásí, že to bude hotové za 40 minut. Přitom stačilo odkliknout ten jeden řádek do tisku na TP... nechtěl jsem prudit, popřál jsem dobrou chuť a přijel za hodinu.... holt úředník je pán

bez této úřednické štrapáce bych to měl celkem za hodinku zfouknutý bez objednání ....

IMG_1217.JPG
 
Díky za tip, taky se tam chystám, teď vím, že si mám připravit páďo, hodinku času, pevný nervy a šup do starý budovy :D
 
Dneska jsem byl zapsat nové Tomasony TN16 hyperblack R19. S magistrátem je vždycky legrace, kopíruju sem zážitek ode mě z galerie:

Čau skvělej výběr , nedřeš o lemy??
Já má v nabídce 7,5x 17 et 47 a nebo 8x18 et 40 na kombi . Et 40 se bojim . Ještě zvažuji model tn 01 , poradte
IMG_1791.JPG
 
Poslední úprava moderátorem:
vše je přesně jak má být. Kola Tomason nabízí pro přesné typy aut, nejde aby to "dřelo" :)) TNO1 není můj favorit, ten předek je pecka!
 
Čau skvělej výběr , nedřeš o lemy??
Já má v nabídce 7,5x 17 et 47 a nebo 8x18 et 40 na kombi . Et 40 se bojim . Ještě zvažuji model tn 01 , poradte

edit Vitus: upraveno :)
http://www.tomason.de/downloads/a-55010216-a17-v03_1518169249.pdf má u GH: A01 A12 A14 A16 A19 A58 Car Flh Lim V18 S06, nic o nutnosti úprav lemů (HK*, K*). Takže pokud nebudeš snižovat, mohlo by to být OK. Pokud chceš mít větší jistotu, vem na to rozměr 215/45/18.
 
Čau skvělej výběr , nedřeš o lemy??
Já má v nabídce 7,5x 17 et 47 a nebo 8x18 et 40 na kombi . Et 40 se bojim . Ještě zvažuji model tn 01 , poradte

edit Vitus: upraveno :)

Mně by se určitě víc zamlouvala ty na předku :woot: Ale jestli mají ET 40, tak by to možná mohl být trochu problém...
 
Chtěl jsem ty přední i já,ale nějak jsem neměl odvahu je vystrčit tolik ven, ale je pravda, že by mě zajímalo, jak by to vypadalo na autě :)
 
Back
Top