• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Pouzivam stejnou cinu jako @annti o par prispevku zpatky a jsem spokojeny. Menil jsem jen ty gumicky preventivne po roce (prvni dva roky), ted je mam rok a pul a porad v pohode, mozna daji i druhou zimu, uvidime. Tehdy jsem bral na vyzkouseni jeden par, pak jsem dalsich 10 paru doobjednal a mam je ve spajzu. Pokud je vsechny spotrebuju, budu rad (jelikoz to bude znamenat, ze Mazda dala cca 15 let 😀).
 
Jako sorry ale za 1100kc jsem teď kupoval z Allegro originál komplet stěrače Mitsuba takže tohle podle mě nemá cenu. A pokud prihodim zadní tak je to 400kc.
Ačkoli ano, odchází pouze stírací lišty a zbytek zůstává stále jako nový. Ale za samotné gumičky bych čekal méně ačkoli CZ Mazda si komplet stěrače cení na rovné 2000kc 🫣

Samsung S22 256GB Tapatalk
Ano, ta cena je přemrštěná. Celé stěrače nejsou zas o tolik dražší. Jenže když celé stěrače nepotřebuji, je stejně levnější koupit jen drahé gumičky. Bavíme se samozřejmě o originálech, čínské díly jsou úplně jinde - cenou i kvalitou.
 
Zase mě začal vynechávat a poskakovat zadní stěrač na liftbacku. Po hybridních a různých flat variantách jsem se rozhodl jít do klasické ramínkové varianty. Zjistil jsem že Denso kromě klasických dělá více prohnuté varianty (ale jen dvě délky DMC-045 a DMC-550 ). Vzal jsem tedy DMC-550 a nemůžu si ho vynachválit - neskáče, nemá problém s tekutýma stěračama, nevynechává.

Pro srovnání přikládám obrázek
Screenshot_2023-09-09-11-23-17-281-edit_com.adobe.reader.jpg
 
Poslední úprava:
Zkusil jsem i více prohnutou variantu DM-6 na předek (prohlej podle kapoty) , akorát jsem jaksi přehlídl delku 53 cm :D ten se tam fakt nevleze :D. Bohužel je dělají jen v délkách 48 a 53cm
IMG_20230918_192418.jpg

Teď tam mám kombinaci 65+45cm a řekl bych že to už je maximum. 70 by chytala nahoře o bauset.
IMG_20230919_195255.jpg
 
Tak na M3 BP nahozeny stěrače Bosch Aerotwin a stírají tedy moc pěkně a překvapuje, že jsou tišší než původní Mitsuba, ty byly fajn ale po 2 letech už patlali sklo a zanechávali film i přes čištění.
 
Back
Top