• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Stále jsem v situaci, že mám nepoužité a nepoužitelné (neboť jsou určeny na hák, já mám kostku) Denso DUR. Chce je někdo, nebo ještě radši nemá někdo na výměnu Denso DF-099 ?
 
Ahoj, po pěti letech a 100 tis. km se mi u CX-3 natrhla původní gumička pravého stěrače. Je na ní napsáno: 39 450MM NR+CR MOB2-S2-085.
Pročetl jsem tady všechny příspěvky, ale takové označení jsem nikde nenašel. Neví někdo, kdo to vyrábí a kde to koupit? Radši bych vyměnil jenom gumičku, protože šla snadno sundat.
IMG_7187.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
možná tady


otázka jestli není lepší / levnější po 100 tis. km koupit celou novou sadu DUR-055L a DUR-045L
Jo, to bude ono. Jenže nakupování z Číny mi nevyhovuje, snad to budou mít v Mazdě. A stěrače samotné mi připadají OK, tak chci zkusit vyměnit jen originální gumičky, i když jsou jistě i levnější možnosti.
 
Ty densa jdou koupit v klasických autodílech akorát cena bude jiná než na Ali
 
Teda já stěrače měním každý rok (osvědčené DENSO). Mít je na autě celkem 5 let a 100 000 km mi přijde šílené. A ještě zvažovat, že ani po tolika letech a kilometrech vlastně celé stěrače nepotřebuji a stačily by jen gumičky...
 
A mně zase přijde nerozumné vyhazovat co funguje. Nepotřebuji nové, potřebuji funkční. A funkční mi vydrží dlouho, protože používám tekuté stěrače a tím ty mechanické šetřím.
Na samotných stěračích žádné vady nevidím, tak je zkusím nechat. Koupit nové můžu vždycky.

Ty densa jdou koupit v klasických autodílech akorát cena bude jiná než na Ali
A Densa jsou co? VegasBaby psal, že originál jsou Mitsuba. Už jsem je objednal v Mazdě, tak jsem v očekávání.
 
A mně zase přijde nerozumné vyhazovat co funguje. Nepotřebuji nové, potřebuji funkční. A funkční mi vydrží dlouho, protože používám tekuté stěrače a tím ty mechanické šetřím.
Na samotných stěračích žádné vady nevidím, tak je zkusím nechat. Koupit nové můžu vždycky.
Moje řeč.👍

A Densa jsou co? VegasBaby psal, že originál jsou Mitsuba. Už jsem je objednal v Mazdě, tak jsem v očekávání.
Tady borci dávají většinou Densa a nebo Bosch.V Mazdě jdi objednal celé a nebo jenom gumky?
 
Za 25-27 € som nedávno kupoval komplet sadu stieračov bosch. Aerotwin dopredu a nejaký tiez bosch aj dozadu na kombi. Kopmlet stierače, nielen gumičky.
 
Mě na autě stěrače vydrží max rok (valeo), jiný značky vydržely cca měsíc, asi mám už moc podraný okno
 
Za 25-27 € som nedávno kupoval komplet sadu stieračov bosch. Aerotwin dopredu a nejaký tiez bosch aj dozadu na kombi. Kopmlet stierače, nielen gumičky.
A jak vypadají? Mně se totiž původní aerodynamické stěrače líbí, nechtěl bych je nahrazovat.
 
Originální gumičky Matsuda (Made in Korea) jsou tady. Pro zajímavost přikládám fakturu. Doufám, že za tu cenu vydrží zase 5 let.IMG_7208.jpeg
 
Jako sorry ale za 1100kc jsem teď kupoval z Allegro originál komplet stěrače Mitsuba takže tohle podle mě nemá cenu. A pokud prihodim zadní tak je to 400kc.
Ačkoli ano, odchází pouze stírací lišty a zbytek zůstává stále jako nový. Ale za samotné gumičky bych čekal méně ačkoli CZ Mazda si komplet stěrače cení na rovné 2000kc 🫣

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top