• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Dle katalogu Densa je pro uchycení T3 pouze stěrač: DF-099

Nebo vyměnit celý ramena stěrače ze starších verzí zpět na hákový - teoreticky by to jít mělo.
Moc díky Honzíku a přejeme šťastný nový rok!
 
Tiež som hľadal a jedine celá sada DF-099. Potreboval som len ten menší a nenašiel som ho samostatne. Mal som šťastie, o deň neskôr som zlomil aj ten veľký, takže nakoniec výmena celej sady.
Mimochodom na novej sade boli tie poistné tlačítka o dosť pevnejšie ako na tej z minulého roka. Pekne cvakli na miesto a nemajú vôľu.
 
Ahoj, mám opačnej problém. Objednal jsem si na e-shopu přední stěrače(600 + 450 mm) na Mazdu 6 GJ, r.v. 2014.No a přišli mi Denso DF-099. Takže když jsem je vybalil, tak jsem na ně chvíli koukal a pak usoudil, že na ty háky, co mám na autě asi pasovat nebudou. Bohužel na e-shopu měli chybu v popisu, podle nich měli pasovat na GJ od r.v. 2013. Já to dál nějak podrobně nezkoumal a objednal je. Takže kdyby je někdo chtěl za nějakou výhodnou cenu, tak se domluvíme. Po Praze je klidně dovezu. Jinak skončí v regále, kde se na ně bude 30 let prášit a pak, až umřu, tak je stejně někdo vyhodí.
 
Mám CX-5 2017 KF. Už je nejvyšší čas na nové stěrače. Nevím, zda Denso či Bosch. Kde se to dá v Praze nejlépe koupit / objednat?
 
Tak aktualizuji odpověď: Denso nejsou k sehnání nikde.
Nabízejí mi BOSCH pro-car.cz/list-sterace-bosch-3397014398 - máte někdo zkušenosti?
Měl jsem je (BOSCH) rok a na pohodu. Trochu volnější je ta kostička co zapadne do uchycení..., ale gumičky z nich jdou třeba i přendat do originálních stěračů (?) Ty sedí jak mají. Nyní testuji ty Denso, měl jsem je tu jako náhradu delší dobu.

Mimochodem @Mochor o pár zpráv výše ty Denso DF-099 nabízí jako přebytek ;) nebo jsem to pochopil špatně?
 
Ahoj, mám opačnej problém. Objednal jsem si na e-shopu přední stěrače(600 + 450 mm) na Mazdu 6 GJ, r.v. 2014.No a přišli mi Denso DF-099. Takže když jsem je vybalil, tak jsem na ně chvíli koukal a pak usoudil, že na ty háky, co mám na autě asi pasovat nebudou. Bohužel na e-shopu měli chybu v popisu, podle nich měli pasovat na GJ od r.v. 2013. Já to dál nějak podrobně nezkoumal a objednal je. Takže kdyby je někdo chtěl za nějakou výhodnou cenu, tak se domluvíme. Po Praze je klidně dovezu. Jinak skončí v regále, kde se na ně bude 30 let prášit a pak, až umřu, tak je stejně někdo vyhodí.
Ahoj, já ti od nich moc rád pomůžu. Mohu klidně i vyměnit za nové, co pasují na tvé uchycení (nakoupené omylem cestou na benzínkách v domnění, že budou pasovat).
 
Poslední úprava moderátorem:
 
No já dnes každopádně vyměnil originál Mitsuba za nové též Mitsuba. Stojí ranec, ale na autě byli téměř 3 roky a stále stirali dobře a tiše. Jen ten u řidiče už dělal cmouhy a za to může nechtěně setreni zmrzleho okna několikrát za zimu. Ty samotné stírací listy už byli popraskané.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top